Зворушливі шкільні свята дистанційно

Школярі звикли, що після закінчення 11-го класу їх чекають зворушливі свята – останній дзвінок і випускний вечір. Дівчата заздалегідь обирають вишукані сукні, хлопці ошатні костюми. Викладачі проводять останні навчальні дні з учнями, з якими провели 11 років свого життя. В школі відбуваються хвилюючі репетиції, кожен відіграє важливу роль: знає своє місце, репліки та дії. Батьки також допомагають в організації свята, обирають найкраще кафе чи ресторан, для того, щоб діти з усмішкою згадували цю подію. Для когось це свято – привід розважитись, хтось знаходиться в роздумах куди йти навчатися далі, а дехто надзвичайно сумує, покидаючи стіни рідної школи.

Однак, в 2020 році випускні вечори, нажаль, не відбудуться.  Це пов’язано із захворюванням Covid-19, яке змусило кожного жителя міста, країни, та навіть усього світу сидіти вдома. Своє життя та здоров’я важливіше за святкування в ресторані, тому, потрібно слідувати вказаним правилам.

Випускники знайшли вихід з цієї ситуації, збираючись групами в онлайн. Це дає змогу відчути ту згуртованість, радість, яка була під час навчання в школі. Дехто надягає красиве вбрання, щоб відповідати події, дехто готує зворушливі слова, які запам’ятаються надовго. Найголовніше – це те, що сучасні випускники не сумують, розуміють серйозність положення і роблять все, щоб їх свято наповнилося яскравими фарбами, навіть через екран монітору.

Вони роблять все для того, щоб убезпечити близьких, навіть відмінити таке довгоочікуване свято, як випускний вечір. І тоді увесь світ подякує нашим найкращим випускникам за те, що вони піклуються не тільки про себе, а й про оточуючих. Бережіть себе!

Яна ПАЛАМАРЧУК, студентка ЖДУ ім. Івана Франка

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Для гарного настрою музичний подарунок!

Опубліковано в категорії: Новини, події | Залишити коментар

Не забуваймо ціну нашого мирного сьогодення!

Весна 2020, охоплена вірусом, змусила перебувати у незвичних умовах кожного з нас. Та захисники, боронячи кордони нашої країни  протистоять і ворогу, і пандемії, бо війни ніхто не відміняв через карантин. Війна триває, де, нажаль, щоденно гинуть  наші бійці.

Не забуваймо ціну нашого мирного сьогодення! Можливо це чийсь наречений,  брат, батько, сестра, донька, сусід, або просто знайомий, яким потрібна наша допомога.

Олена Целіна,  секретар Коростишівської громадської організації учасників та ветеранів АТО “Патріот” дякує кожному, хто долучається до збору  волонтерської допомоги:

Олена Володимирівна, як ніхто інший, знає про потреби на війні та переймається проблемами кожного бійця, тому що вона є мамою та дружиною учасників бойових дій. “Хто ж, як не я”, – звучать девізом її слова.

Також, на сьогодні сектор культури, молоді та спорту Коростишівської РДА проводить акцію “Підтримай своїх”. Долучитися до збору волонтерської допомоги може кожен.

Дізнатися більше про акцію можна тут:

Війна триває….Долучися до благодійної акції “Підтримай СВОЇХ”

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Фото з архіву ГО “Патріот”.

Опубліковано в категорії: Новини, події | Залишити коментар

Сім’я, багата іменинниками

У сім’ї Ковальчуків, що проживають у Коростишеві,  27 травня –  надзвичайний день,  багатий іменинниками. Адже, саме цього дня у трьох діток День народження:  у двійняток Ані та Артема та їх сестрички Софійки. Вчора усім трьом виповнилося по 6 років.

Для дітей  – неймовірні почуття,  святковий торт, повітряні кульки та купа подарунків, а для батьків – радісний сміх їхніх малят.

Завітали з подарунками до  іменинників і представники обласної, районної та місцевої влади: заступниця голови Житомирської ОДА Віра Рогова, голова Коростишівської РДА Юрій Денисовець та міський голова Іван Кохан.

Родина Ковальчуків є усиновителями чотирьох діток. Першою була усиновлена Софійка ще у 2017 році, а вже у 2019 році усиновили ще трьох дітлахів – Карину та двійнят Аню та Артема. Тож, тепер у багатодітній сім’ї, на втіху батькам, виховуються та зростають три донечки та один синочок.

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

 

Опубліковано в категорії: Новини, події | Залишити коментар

Сьогодні Андрія Совенка, жителя міста Коростишева, з Днем народження вітають сім’ї Марчинських та Бубон

28 травня святкує свій День народження Андрій Совенко, що проживає у місті Коростишеві.

Шановний  Андрію Миколайовичу! У цей святковий день прийміть  від сімей Марчинських та Бубон щирі вітання та музичний подарунок:

Сердечно вітаємо тебе, друже, куме, з Днем народження!

Нехай це свято принесе тобі нову радість та нові сили, нехай з роками буде тільки більше щастя та бажання жити, нехай кожен день буде для тебе особливим, сонячним та радісним.

Бажаємо щасливого сьогодення і ще кращого майбутнього! Хай буде багато грошей, вірних друзів, домашній затишок. Хай ловиться рибка і справно працює мотор і твій, і автомобіля!  Щоб відпочивав на морях, у горах та об’їздив весь світ! Щастя, гарного настрою і благополуччя!

Ще такого кума треба пошукати!
Тебе ми зі святом хочемо привітати.
Будь здоровий завжди і щасливий,
Нехай твоя доля стелиться, мов килим.

Грошей і багатства, гарної роботи,
Більше насолоди і менше турботи.
Радості, наснаги, успіхів, кохання,
Хай реалізуються мрії і бажання!

Андрію Миколайовичу, з Днем народження!

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Опубліковано в категорії: Вітання | Залишити коментар

Нові перемоги дистанційно на Міжнародному конкурсі «Сузір’я Святогір’я  – Gold Europe».

13-15 травня  відбувся Міжнародний конкурс «Сузір’я Святогір’я  – Gold Europe».  У звязку з карантинними заходами керівництво конкурсу прийняли рішення провести його у дистанційному режимі.

Ансамбль скрипалів «Cantabile» став лауреатом 2 ступеню.

Склад ансамблю: Левківська Ілона, Рижкова Ельвіна, Росінська Настя, Хомяк Катріна та Чернишевич Анна.

Немає опису.

1 місце зайняв ансамбль скрипалів «Кольорові струни».

До його складу входять: Росінська Анастасія, Чернишевич Аня, Хомяк Катріна, Шуневич Діана, Пипченко Даша.

Немає опису.

Керівником обох ансамблів скрипалів є старший викладач Кириченко Наталія Мілентіївна, концертмейстер Александрина Ірина Іванівна.

Із захватом та гордістю вітають батьки своїх дітей та викладача  з перемогами в Міжнародних конкурсах, які проводились під час карантину дистанційно.

Окремо хочеться подякувати Наталії Мілентііївні  за її талант викладання, майстерність, індивідуальність та прекрасну енергетику, яка не перестає дивувати, вражати. Участь та перемоги наших дітей ще раз показали, що незалежно від обставин, які неочікувано склались в усьому світі, Ви продовжуєте творити, працювати , перемагати , а значить творчо жити. Так як справжній талант, Божий дар та харизму неможливо зупинити, або приховати. За це Вам велика подяка від батьків та дітей.

Ми щасливі, що в такий не простий для всіх час, наші діти перемагають на конкурсах. Це підіймає бойовий дух і творчий настрій дітям, які займаються музикою. Ці перемоги подарували додатковий ковток свіжого повітря , сил рости та прагнути підкорювати нові висоти.

Дякуємо вчителю за неоціненний вклад у розвиток наших дітей.

Вдячні батьки.

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Опубліковано в категорії: Вітання, Новини, події | Залишити коментар

“Я – Супер Зірка!” Ансамбль скрипалів «Cantabile» Коростишівської дитячої музичної школи отримав найвищу нагороду Міжнародного конкурс-фестивалю – ГРАН-ПРІ!!!


У вік сучасних інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. Причому зовсім необов’язково бути присутнім особисто, а особливо враховуючи нинішню ситуацію – карантинні заходи, пов’язані із небезпекою поширення епідемії коронавірусу.

Сьогоднішнє покоління – це майбутнє нашої країни. Незважаючи на складні часи, коли все обмежене : навчання, робота, улюблені інтереси,  діти працюють і впевнено крокують до своєї мрії.

Міжнародний конкурс-фестиваль «Я – Супер Зірка!»  відбувся в квітні місяці. Традиційно, скрипалі Коростишівської дитячої музичної школи, під керівництвом викладача Кириченко Наталії Мілентіївни,  показали високий рівень своєї гри.

 Ансамбль скрипалів «Cantabile» став переможцем і отримав найвищу нагороду конкурсу  – ГРАН-ПРІ!!!

Склад ансамблю: Левківська Ілона, Рижкова Ельвіна, Росінська Настя, Хомяк Катріна та Чернишевич Анна. Викладач Кириченко Н.М.

1 місце посів ансамбль скрипалів «Кольорові струни»   Склад ансамблю : Росінська Настя, Хомяк Катріна, Чернишевич Анна, Пипченко Даша та Шуневич Діана. Викладач Кириченко Н. М., концертмейстер Александрина І. І.

Колективи-переможці отримали дипломи, медалі, кубки, а також грошову винагороду за Гран-Прі.  За високу та професійну підготовку учнів викладача Кириченко Наталію Мілентіївну нагороджено дипломом.

Із захватом та гордістю вітають батьки своїх дітей та викладача  з перемогами в Міжнародних конкурсах, які проводились під час карантину дистанційно.

Шановна Наталія Мілентіївна, дякуємо Вам за сумлінну, безперервну працю в теперішній складний час.  Ви зуміли усіх організувати навіть на домашньому режимі так, щоб у дітей знаходилось бажання, сила волі й відповідальність до занять. Та ще ж який гарний результат! Дякуємо за терпіння, наполегливість, любов до музики!!! Дякуємо за правильний і достойний вихід з будь-якої ситуації, за любов і розуміння до наших дітей! Великий Вам уклін , щира подяка, і повага.

 Вдячні батьки.

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Опубліковано в категорії: Вітання, Новини, події | Залишити коментар

Хто з соцпрацівників громади може претендувати на доплату під час карантину?

Згідно Закону №540, працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома) на час карантинних заходів, передбачаються додаткові (до встановлених законодавством) доплати до заробітної плати. Про це повідомили в Офісі реформ у Житомирському РВ АМУ.

«29 квітня Кабінет Міністрів затвердив постанову №375: встановив доплату працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), у граничному розмірі до 100% заробітної плати», – уточнив консультант з бюджетних питань у Житомирській області Сергій Гаращук.

Мінсоцполітики наказом від 22.05.2020 №321 затвердило перелік посад працівників-надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які зможуть отримати доплату:

  • Педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи;
  • Фахівець із соціальної допомоги вдома;
  • Соціальний працівник;
  • Соціальний робітник;
  • Фахівець з фізичної реабілітації;
  • Практичний психолог / психолог.

Відповідно до постанови №375, уточнює експерт, персональний перелік працівників, яким встановлюється доплата, визначається керівником відповідного підприємства, установи та організації.

Доплати здійснюються за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів.

Офіс АМУ у Житомирській області

Опубліковано в категорії: Новини, події | Залишити коментар

Як здобувається музична освіта в умовах карантину?

У березні 2020 року для учнів розпочався найдовший в історії України карантин. В зв’язку із світовою пандемією, було прийнято рішення перейти на дистанційне навчання не тільки у навчальних закладах освіти, а й в музичних школах.

Як проводяться навчання у школі естетичного виховання, адже, викладач має контролювати процес всебічно? Чи вплинув такий формат ведення уроків на якість підготовки майбутніх музикантів та як проходитиме процес випускних екзаменів? Про все це я дізнавалася  у директора Коростишівської  дитячої музичної школи Інни Кириченко:

Також Інна Юріївна переконана, що ситуація. яка змінила стандартну форму навчання у музичній школі, однозначно, допомогла виявити нову нетипову сторону процесу навчання. Більше про це:

Будьте з нами: radiokor.com.ua , у Facebook група Радіо Коростишівщини/ Korostyshiv NEWS

Опубліковано в категорії: Новини, події | Залишити коментар

З Днем філолога!

Зображення може містити: небо та текст 25 травня, в Україні відзначається День філолога, який є професійним святом для вчителів, викладачів мови і літератури та всіх тих, хто має філологічну освіту.

День філолога – свято не лише тих, для кого ця наука є покликанням, професією чи діяльністю, але й усіх, хто любить Слово та розуміє його важливість, усіх, хто вивчає мову і навчає мови інших.

Філологи,  вітаємо вас з професійним святом!

Бажаємо легко і красиво передавати свої пізнання в культурі народу з допомогою цікавих уроків мови і захоплюючих подорожей по сторінкам літературної творчості.

Бажаємо у своїй діяльності здійснити масу відкриттів та в житті писати чудову історію рядками натхнення і любові.

Нехай  близькі люди вас  радують милозвучністю своєї мови.

привітання з днем філолога

Опубліковано в категорії: Вітання | Залишити коментар

23 травня – День морської піхоти України

День морської піхоти — професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України, яке відзначається щороку 23 травня. Свято започатковане 2014 року.

Тоді, шість років тому, їм першими довелося пройти випробування на стійкість та вірність військовій присязі українському народові у протистоянні з російськими силами в Автономній Республіці Крим.

У цей день ми згадуємо  морських піхотинців, які загинули у боротьбі з підступним ворогом за незалежність нашої держави і мир на українській землі. Схиляємо голови перед кожним Героєм, пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях…

Військовослужбовці морської піхоти демонструють високий моральний дух, професійну майстерність та відповідальність під час виконання бойових завдань, підтверджуючи своє гасло – “Вірний завжди”.

Висловлюємо мовським піхотинцям та ветеранам морської піхоти України щиру вдячність за самовіддану службу українському народові, вірність військовій присязі та готовність виконати поставлені завдання у будь-яких умовах обстановки.

Опубліковано в категорії: Вітання | Залишити коментар