Так тримати, Коростишівці!

Результати за всі дні змагань ЧУ спортивне орієнтування, в місті Суми 17-22.04.2019

🥇🥇🥇 Микола Сафонов
7 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч14
1 місце на Довгій дистанції в групі Ч14
1 місце на Короткій дистанції в групі Ч14
1 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч16

🥈🥇 Ваня Беляев
4 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч16
2 місце на Довгій дистанції в групі Ч16
8 місце на Короткій дистанції в групі Ч16
1 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч16

🥉🥈 Вікторія Петриченко
3 місце на Довгій дистанції в групі Ж21А
2 місце на Короткій дистанції в групі Ж21А

Віктор Нестеренко
5 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч21Е
7 місце на Довгій дистанції в групі Ч21Е
6 місце на Короткій дистанції в групі Ч21Е

🥉 Маша Городинська
11 місце на Спринтерській дистанції в групі Ж14
7 місце на Довгій дистанції в групі Ж14
9 місце на Короткій дистанції в групі Ж14
3 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ж14

🥉🥉 Кропивницька Катерина
3 місце на Спринтерській дистанції в групі Ж14
24 місце на Довгій дистанції в групі Ж14
10 місце на Короткій дистанції в групі Ж14
3 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ж14

🥇 Саша Ідяртов
11 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч16
22 місце на Довгій дистанції в групі Ч16
11 місце на Короткій дистанції в групі Ч16
1 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч16

🥉 Маша Грищук
18 місце на Спринтерській дистанції в групі Ж14
12 місце на Довгій дистанції в групі Ж14
6 місце на Короткій дистанції в групі Ж14
3 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ж14

Олена Білобровець
10 місце на Спринтерській дистанції в групі Ж16
25 місце на Довгій дистанції в групі Ж16
25 місце на Короткій дистанції в групі Ж16
11 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч16

Viktoria Burylko
25 місце на Спринтерській дистанції в групі Ж16
17 місце на Довгій дистанції в групі Ж16
19 місце на Короткій дистанції в групі Ж16
11 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч16

Sasha Safonov
36 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч12
23 місце на Довгій дистанції в групі Ч12
5 місце на Короткій дистанції в групі Ч12
6 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч12

Влад Гуменюк
13 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч12
27 місце на Довгій дистанції в групі Ч12
31 місце на Короткій дистанції в групі Ч12
6 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч12

Илья Крись
29 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч16
28 місце на Довгій дистанції в групі Ч16
20 місце на Короткій дистанції в групі Ч16
11 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч16

Олександр Матвеев
32 місце на Спринтерській дистанції в групі Ч12
25 місце на Довгій дистанції в групі Ч12
32 місце на Короткій дистанції в групі Ч12
6 місце в 3-х етапній естафеті в групі Ч12

Вітаємо спортсменів з хорошими результатами та дякуємо за самовіддачу!

Дякуємо всім батькам, спонсорам та просто не байдужим людям за підтримку та допомогу в організації поїздки.

інформація та фото зі сторінки КСО Коростишів

Світлина від КСО Коростишів.
Опубліковано у Новини, події. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *