Стартап в аграрному бізнесі: українка увійшла до списку 100 жінок року BBC

BBC оприлюднила список найбільш впливових та надихаючих жінок року. До нього увійшла українка Анастасія Волкова.

Нагадаємо, що ВВС (Британська Телерадіомовна Корпорація) — британська компанія суспільного телерадіомовлення. За кількістю слухачів вона найбільша у світі.

BBC оприлюднила свій список 100 надихаючих і впливових жінок зі всього світу на 2020 рік. Цього року “100 жінок” висвітлює тих, хто робить і веде до змін у ці неспокійні часи. І в надзвичайний рік, коли незліченні жінки по всьому світу пожертвували, щоб допомогти іншим – одне ім’я у списку 100 жінок залишилось пустим як данина поваги.

Анастасія Волкова – підприємець та сільськогосподарський новатор, що використовує науку та технології для вирішення питань продовольчої безпеки.

У 2016 році вона заснувала компанію FluroSat, яка використовує безпілотні та супутникові дані, а також алгоритми та інші інструменти, щоб допомогти фермерам оптимізувати виробництво рослинництва: сервіс допомагає отримувати інформацію про стан їхнього врожаю, аналізує супутникові знімки полів, фотографії з дронів, застосовує технології штучного інтелекту. Уже на її основі фермери отримують підказки та рекомендації щодо поливу, використання добрив, потенційної дохідності його поля тощо. У FluroSat запевняють, що система дозволяє виявити потенційні проблеми із врожаєм задовго до того, як вони стануть помітні.

Українка увійшла до списку 100 жінок року BBC

“Ми даємо фермерам рекомендації – кажемо, наприклад, що ось у цій частині поля рослини зневоднені. А на іншій – виснажені і потребують добрив”, – поділилася засновниця Анастасія Волкова.

Зараз послугами FluroSat користуються понад тисяча компаній з 15 країн світу. Відомо,
що FluroSat частково створюється в Україні – тут працює команда розробників проєкту.

Анастасія Волкова здобула вищу освіту в Національному авіаційному університеті у Києві, згодом отримала ступінь магістра в Варшавському технологічному університеті, а у 2015 році переїхала до Австралії, щоб займатися наукою.

 

Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
+38068-340-21-96 (telegram)
radio_kor@ukr.net
м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *