Вітання
0 Comments

Вітання учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів від Юрія Забели

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно ми віддаємо шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовим, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Вітання
0 Comments

Акція “Тиждень закоханих”. Щиросердно вітаємо закохану пару: Віталія та Анну з одруженням!

Сьогодні 14 лютого вони одружилися!!!

Бажаємо молодому подружжю щасливих світанків і романтичних вечорів, радісних днів та пристрасних ночей! Вірного кохання, взаєморозуміння, добробуту в родині! Милі наші молодята, нехай спільний життєвий шлях буде світлим і щасливим! Нехай сьогодні буде ” гірко”, а усе життя шалено солодко!!!

З любов’ю, подруги Лариса, Світлана, Ольга, Оксана, Тетяна та з музичним подарунком:

Вітання
0 Comments

З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА! З ДНЕМ ЗАКОХАНИХ!

14 лютого світ відзначає День святого Валентина. У цей день прийнято дарувати подарунки не тільки коханій людині, а й вітати своїх друзів теплими словами, солодощами, “валентинаками”. Адже це свято особливе, повне чудес, любові, теплих почуттів.

Нехай цей день стане особливим! І нехай Ви будете щасливими все життя, тому що небагатьом вдається пронести світле почуття любові через роки, не втративши ніжності один до одного. Бажаю блиску в очах і биття серця. А також від редакції  прийміть музичний подарунок:

Вітання
0 Comments

Акція “ТИЖДЕНЬ ЗАКОХАНИХ” триває.

Людмила зі своїм люблячим чоловіком Русланом разом не багато, не мало, а 25 років – це ж СРІБНЕ ВЕСІЛЛЯ!!! Виростили та виховали 3-х прекрасних діточок. Живуть простим людським життям у місті Коростишеві.  Найбільше, що б хотіла наша учасниця акції – в день весілля, яке припадає на День закоханих, 14 лютого, присвятити цю пісню чоловіку та у сімейному затишному колі запросити на танець свою половинку серця. Як це зворушливо. Гірко Вам, «срібні молодята»!!! та зустріти разом і «золоте» весілля!

Вітання
0 Comments

Акція «ТИЖДЕНЬ ЗАКОХАНИХ» триває!

І наш перший учасник присвячує пісню тій, з якою при зустрічі сильніше б’ється серце, тій, яку він хоче бачити щодня, щохвилини, але не може відкритися їй. Почувши пісню, він впевнений, що вона обов’язково зрозуміє –  музичний подарунок саме для неї. Хто зна, можливо, це ВИ? Слухайте і  насолоджуйтесь українськими піснями. Звертайтесь до редакції та беріть участь у акції вже сьогодні!

Вітання
0 Comments

Вітаємо Вас з Різдвом Христовим !

Шановні земляки!

 Вітаємо Вас з Різдвом Христовим !

 Нехай цей день щасливою зорею  засяє над Вашою оселею, принесе здоров”я, спокій, затишок і достаток. Подаруймо один одному найдорожче – тепло наших сердець, увагу і турботу.  Хай Святвечірня зірка осяє Ваші оселі щастям, радістю та любов”ю, хай здійсняться заповітні мрії.

  Щасливого Різдва Христового !

      З повагою, Вячеслав Поліщук, голова РДА   

                             Сергій Бондарчук, голова районної ради

                             Іван Кохан, міський голова