Новини, події/ОГОЛОШЕННЯ
0 Comments

На лісовому масиві Коростишівщини виявлено артилерійський снаряд


Вчора на лісовому масиві головним інженером з охорони лісу було виявлено артилерійський снаряд калібром 105 мм часів минулих війн. Боєприпас був вилучений та знищений групою піротехнічних робіт Управління.
Шановні мешканці міста Коростишева та району!!!

ОГОЛОШЕННЯ
0 Comments

Маєте запитання до поліції?

 

13 лютого ц.р. з 11:00 до 13:00 у приміщенні Коростишівського ВП ГУНП у Житомирській області буде здійснювати особистий прийом громадян заступник начальника Головного Управління Національної поліції у Житомирській області – начальник кримінальної поліції, полковник поліції Сергій Романович Крупєй.

Запис проводиться за телефоном: 5-06-40.

Коростишівський ВП ГУНП у Житомирській області

ОГОЛОШЕННЯ
0 Comments

АКЦІЯ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ!

 

АКЦІЯ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ!

Вітаємо усіх закоханих із Днем святого Валентина!

З нагоди свята, оголошуємо акцію «ТИЖДЕНЬ ЗАКОХАНИХ». Візьміть участь в акції уже сьогодні, поділившись найромантичнішою історією свого кохання (можливо це історія Вашої подруги чи друга, батьків чи знайомих) і станьте найромантичнішою парою Коростишівщини – 2019. Також Ви можете освідчитись або просто надіслати музичний подарунок, замовивши через нашу редакцію.

Ми обов’язково виконаємо Ваше замовлення.

Координати редакції  КП «Коростишівське радіо»: radio_kor@ukr.net,

 моб. (097)444-36 -10, (063)987-42-93

ОГОЛОШЕННЯ
0 Comments

Офіційний візит Представництва ЄС в Україні до міста Коростишева

ОГОЛОШЕННЯ
Офіційний візит Представництва ЄС в Україні до міста Коростишева
6 лютого на 16-00 запрошуємо усіх бажаючих на Публічну презентацію «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС», яка відбудеться у м. Коростишеві у Будинку дитячої творчості (вул. Київська, 53), 1-й поверх, актова зала.
На заході ознайомлять з пріоритетами допомоги, яку Євросоюз надає українській державі. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС.
Участь у заходах безкоштовна.