ОГОЛОШЕННЯ

Маєте запитання до поліції?

13 лютого ц.р. з 11:00 до 13:00 у приміщенні Коростишівського ВП ГУНП у Житомирській області буде здійснювати особистий прийом громадян заступник начальника Головного Управління Національної поліції у Житомирській області – начальник кримінальної поліції, полковник поліції Сергій Романович Крупєй.

         Запис проводиться за телефоном: 5-06-40.

Коростишівський ВП ГУНП у Житомирській області


 

АКЦІЯ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ!

Вітаємо усіх закоханих із Днем святого Валентина!

З нагоди свята, оголошуємо акцію «ТИЖДЕНЬ ЗАКОХАНИХ». Візьміть участь в акції уже сьогодні, поділившись найромантичнішою історією свого кохання (можливо це історія Вашої подруги чи друга, батьків чи знайомих) і станьте найромантичнішою парою Коростишівщини – 2019. Також Ви можете освідчитись або просто надіслати музичний подарунок, замовивши через нашу редакцію.

Ми обов’язково виконаємо Ваше замовлення.

Координати редакції  КП «Коростишівське радіо»: radio_kor@ukr.net,

 моб. (097)444-36 -10, (063)987-42-93

.


 

Офіційний візит Представництва ЄС в Україні до міста Коростишева

ОГОЛОШЕННЯ

6 лютого на 16-00 запрошуємо усіх бажаючих на Публічну презентацію «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС», яка відбудеться у м. Коростишеві у Будинку дитячої творчості (вул. Київська, 53), 1-й поверх, актова зала.

На заході ознайомлять з пріоритетами допомоги, яку Євросоюз надає українській державі. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС.

Участь у заходах безкоштовна.


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Н А К А З

Військового комісара Коростишівського

об’єднаного міського військового комісаріату

22.12.2018                               м. Коростишів                                            №101

Про приписку громадян 2002 року

народження до призовної дільниці

Коростишівського району

 1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 1 січня по 30 березня 2019 року провести приписку до призовної дільниці Коростишівського району громадян 2002 року народження, які постійно або тимчасово проживають на території Коростишівського району.
 2. Явці на приписку підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2002 року включно, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
 3. Усі громадяни 2002 року народження, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути на приписку в точно визначений у персональних повістках час за адресою: м. Коростишів, вул. Семінарська,20, міськвійськомат. При собі мати документи, що вказані в персональній повістці. Громадяни, які не отримали персональних повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 01 лютого 2019 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.
 4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян 2002 року народження, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку в Коростишівський об’єднаний міський військовий комісаріат.

Військовий комісар

Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                              Д.М.ЦОМПЕЛЬ


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

ПОЛЮВАННЯ НА ХУТРОВОГО ЗВІРА

розпочинається 3 листопада ц. р. і закінчується 27 січня 2019 року.

Право на полювання має мисливець, який

сплатив членські внески за 2018 рік,

придбав відстрільну картку на добування хутрового звіра,

має посвідчення мисливця,

контрольну картку,

дозвіл на зброю.

Полювання на копитних проводиться за ліцензіями.

Для полювання з мисливською собакою обов’язково мати на неї паспорт.

Довідка за тел.: 5-33-39.

Микола Чиколай, голова районної УТМР


НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ КОРОСТИШІВСЬКИЙ ВП

інформує

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ МІСТА КОРОСТИШЕВА ТА РАЙОНУ

   02 листопада 2018 року з 11 до 13 години в приміщенні Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області буде здійснювати особистий прийом громадян заступник начальника поліції ГУНП в Житомирській області Мамульчик Андрій Миколайович.

   З приводу реєстрації на прийом звертатися за тел. 5-06-40.

Начальник полковник поліції       Д.В. Гаращенко

Про призов на строкову військову службу

у жовтні-грудні 2018 року!

До уваги юнаків призовного віку!

  Відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» зі змінами внесеними Указом Президента України від 10.09.2018 №274/2018, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.03.2018 №62 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1991-2000 років народження у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018року», зі  змінами внесеними розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.10.2018

№ 337 у районі з 01 жовтня  по 31 грудня 2018 року проводиться призов громадян України  1991-2000 років народження на строкову військову службу.

На призовну дільницю Коростишівського району для призову на строкову військову службу підлягають  явці:

– усі громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років;

– громадяни  1991-1999 років народження, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

        У жовтні-грудні  2018 року призиваються на строкову військову службу до Збройних Сил України, Національної гвардії України,  Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту юнаки віком 20-27 років.

     Призовникам віком від 18 до 20 років надається відстрочка від призову на строкову військову службу.

Служитимуть юнаки півтора року у військових частинах забезпечення, які розташовані в західних та  центральних областях України, у місці постійної дислокації військової частини.

Гарантії, які застосовуються до призовників строкової служби:

– при офіційному працевлаштуванні зберігається та виплачується середньомісячна заробітна плата;

– зберігається місце роботи;

– в звязку з призовом на строкову військову службу виплачується одноразова матеріальна допомога у розмірі 3500,00грн.

У бойові частини, які приймають участь у зоні проведення операції об’єднаних сил, військовослужбовці строкової служби не призиваються (пункту 7.8. рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України  від 24.09.2014 №744/2014).

На базі Коростишівського об’єднаного військового комісаріату з 01 жовтня по 31 грудня 2018 року (щосереди та щоп’ятниці) працює  районна призовна комісія та проводиться медичний огляд призовників за адресою м.Коростишів, вул. Семінарська, 20, тел.5-29-06., 0631393847.ВПЕРШЕ У ЖИТОМИРІ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

Запрошуємо усіх бажаючих жителів м. Коростишева на

СВЯТО СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ,

що відбудеться 06 жовтня 2018 р у парку ім. Гагаріна  міста Житомира.

На Вас чекають:
 • майстер-класи;
 • конкурси та захоплюючі перегони;
 • перші відкриті змагання «Житомирська осінь Nordic Walking 2018»
 • подарунки, сюрпризи та гарний настрій!
 • 10:00 – 11:30 – Реєстрація                                                             
 • 11:30 – Офіційне відкриття                                                             
 • 11:45 – Скандинавська зарядка                                                     
 • 12:00 – Скандинавські перегони на 1 км                                   
 •  12:30 – Старт на 3 км     
 • 13:15 – Нагородження учасників
 Разом встановимо рекорд перших в Україні відкритих змагань зі скандинавської ходьби, які будуть проведені в обласному центрі за участі дітей та дорослих віком  5-95 років!
 Реєстрація та довідки за тел.:
 +380 (97) 648 97 42 Віра Сорока (інструктор м. Коростишева)До відома мисливців району

        11 серпня 2018 року розпочинається полювання на пернату дичину  о16-ій годині.

     Дні полювання – субота та неділя, світловий день.

     Для полювання необхідно мати:

 • мисливський квиток з проплатою внесків за 2018 рік;

 • посвідчення мисливця;

 • картку обліку добутої дичини та відстрільну картку;

 • дозвіл на збереження та носіння мисливської зброї.

   Зі святом мисливці району!

   Ні пуху, ні пера!

Президія Коростишівської районної організації УТМР


УВАГА!

У зв’язку з врегулюванням ситуації по газопостачанню повідомляємо, що з 05.03.2018р. усі заклади освіти та культури, які знаходяться на території Коростишівської громади, працюватимуть у звичному режимі

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

   Житомирська обласна державна адміністрація оголошує конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва.

    Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7.Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.
Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

– зареєстровані на території Житомирської області.

– не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

– реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.

– працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком, та отримали кредити на:
придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;
модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
вдосконалення системи управління виробничим процесом;
впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;
розроблення нових видів продукції (товарів);
промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Банками – партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».
Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію  бізнес – проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва розміщено на сайті департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації (читайте тут).
Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації  до 02.04.2018 року*,  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 20-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках – партнерах Програми».

* Участь у конкурсі можуть брати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році.