Спілкування з читачем

Поради від рятувальників для безпечного святкування Водохреща.

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники району забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються дно водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя. Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном.

Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб. Коростишівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до громадян: – занурювати (купатися) треба в спеціально обладнаних ополонках біля берега, під доглядом рятувальників та медичних працівників; – перед купанням необхідно розігріти тіло; – до ополонки необхідно підходити в зручному взутті, щоб запобігти втратам чутливості ніг. Краще використати черевики або вовняні носки для того, щоб дійти до ополонки. Можливе використання спеціальних гумових тапочок, які також захищають ноги від гострих каменів, та не дадуть Вам сковзати на льоду. Ідучи до ополонки, пам’ятайте, що доріжка може бути слизькою — ідіть повільно й уважно; – занурювати найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Ніколи не поринайте в ополонку вперед головою. Стрибки у воду й занурення у воду з головою не рекомендуються, тому що це збільшує втрату температури й може призвести до шоку від холоду; – при вході у воду, намагайтеся швидко досягти потрібної Вам глибини, але не плавайте; – не перебувайте в ополонці більше 1 хвилини щоб уникнути загального переохолодження організму; – якщо з вами дитина, слідкуйте за нею під час занурення в ополонку; – при виході не тримайтеся безпосередньо за металеві поручні, використовуйте сухий рушник; – після купання (занурення) розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг; – для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю, найкраще з ягід, фруктів і овочів з попередньо підготовленого термоса. «Шановні жителі Коростишівського району! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоду. Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!!!

Коростишівський районний сектор 

Управління ДСНС України у Житомирській області

 

 


До редакції надійшов лист від жителів вулиці Коцюбинського   міста Коростишева з проханням розмістити його на сторінці нашого офіційного сайту:

«Нещодавно, як довгоочікувана і приємна подія, завершено роботи по відновленню вуличного освітлення вулиці Коцюбинського. Ми, мешканці вулиці, що знаходиться у глухому куті, дуже позитивно сприйняли ці зміни на краще, адже, відтепер, забезпечено більш комфортні та безпечні умови проживання.

Усі вищевказані роботи, за результатами наших звернень до Коростишівської міської ради, здійснювалися згідно плану роботи по облаштуванню, реконструкції та відновленню мереж вуличного освітлення в м. Коростишів на 2018 р. І такий проект є свідченням уваги до нас, як критерій безпеки життєдіяльності,  гострота проблеми якого в сучасному світі значно зросла.

Незважаючи на те, що вартість електроенергії, яка використовується для зовнішнього освітлення, зростає, а також постійно збільшується вартість матеріалів, комплектуючих, обладнання, керівництвом міської ради докладено всіх зусиль для  проведення  реконструкції освітлення. 

Висловлюємо щиру вдячність і сердечну подяку за знайдену можливість вирішення соціальної проблеми громади нашої вулиці з залученням фінансових ресурсів фонду міського бюджету. Готовність  докласти особистих зусиль заради успіху цієї справи показали голова міськради Кохан І.М., начальник відділу ЖКГ міськради Загарія І.С. та депутат Коростишівської міськради Підкевич Е.В.  

Бажаємо Коростишівській мерії продовжувати парад досягнень з розбудови мереж зовнішнього освітлення.

З повагою, жителі вулиці Коцюбинського»


ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Я МАЮ ПРАВО!

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ  З МІНЮСТОМ

ЩОБ ОТРИМАТИ АЛІМЕНТИ ПОТРІБНО

 


ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Я МАЮ ПРАВО!

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ  З МІНЮСТОМ

ВИЗНАННЯ БАТЬКІВСТВА


УВАГА!!!

ПРО ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Виявлення вибухонебезпечних предметів.

У разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно:

– негайно припинити всі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета;

– по можливості попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поряд;

– вивести (відвести) на максимальну відстань усіх людей (не менше 100 метрів), які знаходились поблизу,

– позначити місце перебування предмета, а по можливості огородити його (для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали:  дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо);

– негайно повідомити про знахідку в місцеві органи виконавчої влади, у ДСНС та в МВС (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета);

– очікувати на безпечній відстані від місця знаходження вибухонебезпечного предмета або предмета схожого на нього представників органів місцевої влади, ДСНС, МВС, при цьому здійснюючи заходи щодо недопущення до небезпечної зони інших людей. Категорично забороняється:

– курити та використовувати відкритий вогонь поблизу місця знаходження вибухонебезпечного предмета або предмета, схожого на нього;

– піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, кидати, ударяти і розбирати будь-які вибухонебезпечні предмети; приносити в місця перебування людей предмети, що схожі на вибухонебезпечні.

Слід пам’ятати:

У будь-якому разі при виявленні вибухонебезпечного предмету або предметів підозрілого характеру лише безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що не станеться випадку каліцтва чи загибелі.

Коростишівський районий сектор

Управління ДСНС України у

Житомирській області 


ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Я МАЮ ПРАВО!

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ  З МІНЮСТОМ

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО

 


ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Я МАЮ ПРАВО!

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ  З МІНЮСТОМ

ПРО ПРАВА МАТЕРІ І БАТЬКА  ЩОДО ДИТИНИ

 


ПРО ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ!

   Згідно Закону України “Про порядок висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації”, редакція радіомовлення КП “Коростишівське радіо”, розвиваючи інформаційний простір району, прагне оперативно і виважено інформувати мешканців міської територіальної громади про її соціально-економічний, культурний, духовний розвиток життя та діяльність місцевого самоврядування, ОТГ району, трудових колективів та місцевих громадян.

Тож, КП «Коростишівське радіо» в  мережі http://www.radiokor.com.ua

Шукайте  нас у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100028763082685&fref=gs&dti=305044716978070&hc_location=group_dialog 

Додавайтеся до загальнодоступної групи ” Korostyshiv NEWS”

Якщо ви маєте новину,рекламу, оголошення, вітання, повідомляйте нам на пошту: radio_kor@ukr.net

Телефонуйте:  5-27-22,  (097) 444 36 10,  (063) 987 42 93

З повагою редактор Надія Меленець.

Завжди вам раді.