Сімейні лікарі

  • Медвідь Микола Миколайович (м/с Папроцька І.Ю.)

Кабінет № 18

Графік роботи: пн 09:00 – 13:00

вт 08:00 – 12:00

ср 15:00 – 19:00

чт 11:00 – 15:00

пт 09:00 – 13:00

Дублюючі лікарі: Коляда Олександр Миколайович (каб.№ 39)

                   Омецинська Марина Володимирівна (каб.№27)

  • Коляда Олександр Миколайович (м/с Сомик Т.В.)

Кабінет № 39

Графік роботи:  пн 09:00 – 13:00

вт 08:00 – 12:00

ср 09:00 – 13:00

чт 09:00 – 13:00

пт 15:00 – 19:00

Дублюючі лікарі:  Медвідь Микола Миколайович (каб.№18)

                                   Омецинська Марина Володимирівна (каб.№27)

  • Татура Катерина Федорівна (м/с Лазанюк М.М.)

Кабінет № 12

Графік роботи: пн 09:00 – 13:00

вт 08:00 – 12:00

ср 09:00 – 13:00

чт 09:00 – 13:00

пт 15:00 – 19:00

Дублюючі лікарі:  Медвідь Микола Миколайович (каб.№18)

                                    Омецинська Марина Володимирівна (каб.№27)

  • Татура Віктор Євгенович (м/с Степанська Л.Г.)

Кабінет № 13

Графік роботи: пн 09:00 – 13:00

вт 15:00 – 19:00

ср 08:00 – 12:00

чт 13:00 – 17:00

пт 09:00 – 13:00

Дублюючі лікарі:  Татура Катерина Федорівна (каб.№12)

           Захарчук Ірина Сергіївна (каб.№17)

  • Янчук Віктор Григорович (м/с Орловська С.М.)

Кабінет № 20

Графік роботи: пн 13:00 – 17:00

вт 11:00 – 15:00

ср 09:00 – 13:00

чт 15:00 – 19:00

пт 08:00 – 12:00

Дублюючі лікарі:  Вахула Ольга Ігорівна (каб.№ 24)

Черняк Олена Вікторівна (каб.№ 19)

  • Черняк Олена Вікторівна (м/с Царюк Т.В.)

Кабінет № 19

Графік роботи: пн 08:00 – 12:00

вт 09:00 – 13:00

ср 09:00 – 13:00

чт 13:00 – 17:00

пт 09:00 – 113:00

Дублюючі лікарі:  Вахула Ольга Вікторівна (каб.№ 24)

Янчук Віктор Григорович (каб.№ 20)

  • Вахула Ольга Ігорівна (м/с Лазанюк М.М.)

Кабінет № 24

Графік роботи: пн 09:00 – 13:00

вт 13:00 – 17:00

ср 09:00 – 13:00

чт 08:00 – 12:00

пт 08:00 – 12:00

Дублюючі лікарі:  Янчук Віктор Григорович (каб.№ 20)

Черняк Олена Вікторівна (каб.№ 19)

  • Шпаківська Юлія Леонідівна (м/с Ковальчук О.В.)

Кабінет № 22

Графік роботи: пн 09:00 – 13:00

вт 13:00 – 17:00

ср 08:00 – 12:00

чт 09:00 – 13:00

пт 09:00 – 13:00

Дублюючі лікарі:  Іскра Наталія Василівна (каб.№ 23)

Віскушенко Володимир Олександрович (каб.№ 125)

 

  • Іскра Наталія Василівна (м/с Метельська Н.М.)

Кабінет № 23

Графік роботи:   пн 09:00 – 13:00

вт 09:00 – 13:00

ср 09:00 – 13:00

чт 13:00 – 17:00

пт 08:00 – 12:00

Дублюючі лікарі:  Шпаківська Юля Леонідівна (каб.№ 22)

Віскушенко Володимир Олександрович (каб.№ 25)

  • Віскушенко Володимир Олександрович (м/с Деленгівська О.В.)

Кабінет № 25

Графік роботи: пн 15:00 – 19:00

вт 09:00 – 13:00

ср 13:00 – 17:00

чт 09:00 – 13:00

пт 08:00 – 12:00

Дублюючі лікарі:  Шпаківська Юля Леонідівна (каб.№ 22)

Іскра Наталія Василівна (каб.№ 23)

  • Омецинська Марина Володимирівна (м/с Касянчук В.В.)

Кабінет № 27

Графік роботи:   пн 09:00 – 13:00

вт 09:00 – 13:00

ср 13:00 – 17:00

чт 09:00 – 13:00

пт 11:00 – 15:00

Дублюючі лікарі:  Медвідь Микола Миколайович (каб.№ 17)

Коляда Олександр Миколайович (каб.№ 39)