День села у селі Царівка.

12 вересня вся Україна відзначає День пам’яті Святого Великого Князя Олександра Невського в честь перенесення його мощей. А невеличка чарівна Царівка Квітневецького старостинського округу святкує свій День народження – День села.

  Тож зі святом вас, шановні жителі села та гості!

Як зазвичай годиться приходити на день народження, завітав на свято депутат обласної ради Микола Марчинський з солодощами та напоями, а також голова Коростишівської міської ради Іван Кохан. Також був запрошений для благословення настоятель храму храму с.Царівка протоієрей Віталій Строк.

В.о. старости Володимир Яблонський в цей день вітав царівчан з найкращими побажаннями та відзначив кращих жителів села грамотами та солодощами.

Скориставшись присутністю народних обранців, мешканці села ділилися наболілим. Піднімалися питання і про стан доріг, і про вирізку лісу, і про складування пульпи навколо села, і про видобування піску. Та найболючішою  була проблема якості води та відсутність світла. Жителька села Ганна Вікторівна Супрун звернулася з проблемою, яку не може вирішити вже півтора року. Це вже була остання надія на допомогу, крик душі. Сім’я живе 2 тижні без світла, оскільки дерево, яке росте на території сільського клубу катастрофічно заважає лінії електропередачі. А якість води взагалі  вражає . Мешканці села розповідають, те що вода брудна, вони могли б  відстоювати декілька днів, щоб використовувати її в технічних цілях,але вона ще й з мазутою.  Аби  зробити лабораторні аналізи, потрібні великі кошти.

Мешканці довго не відпускали представників влади, шукаючи у них підтримки й допомоги. Микола Броніславович та Іван Михайлович пообіцяли допомогти  та взяли під особистий контроль хід дій.

Радував присутніх концертною програмою Коростишівський гурт “Капелюх”. Після чого всі змогли пригоститися смачними стравами, дбайливо приготовленими місцевими жителями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *