УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15.11.2018р відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Уклін тобі, землице від народу,

Що працю возвеличив у віках.

За скарб святий – найвищу нагороду,

Духмяний хліб на шитих рушниках.

У всі часи наш край славився своїми родючими землями і людьми, які вирощували на ній найцінніший з усіх скарбів – хліб. Бо хліб у хаті – багатство, а сіль – гостинність і щирість. Тож, зустрічали  хлібороби Коростишівщини гостей із хлібом та сіллю.

У залі були присутні люди, праця яких є основою життя наземлі. Це тяжка, проте така благородна справа. Щоб подякувати і віддати шану кожному, хто любить землю, вирощує хліб, садить сади, плекає її квітами, керівники міста та району: Вячеслав Поліщук, голова РДА, Сергій Бондарчук, голова районної ради, Іван Кохан, міський голова, відзначили кращих працівників Подяками за вагомі здобутки, особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Передала низький уклін та теплі слова вдячності від ПавлаДзюблика, народного депутата України його помічник – Тетяна Клименчук. Від себе особисто побажала усім здоров’я, благополуччя, мирного неба.

У вітальному слові Яриса Нечипоренко, начальник відділу агропромислового розвитку привітала усіх аграріїв із професійним святом. Подякувала за самовіддану і невтомну працю та побажала нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання рідної Коростишівщини та України.

З музичними подарунками до привітань долучилися: народний фольклорно-етнографічний колектив «Горлиця», народний жіночий ансамбль «Вербиченька» Будинку культури села Торчин, народний гурт «Капелюх», Валентина Сенько, Ліна Яковенко.

Хай вам легко ниви засіваються, гарної погоди і щедрих врожаїв!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *