ЩО РОБИЛИ МЕДИКИ НА СЕСІЇ КОРОСТИШІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

19 жовтня 2018р зала засідань, де мало відбутися друге пленарне засідання 61-ої сесії Коростишівської міської ради 7-го скликання, була переповнена  працівниками медицини. Викликали “швидку”? Хтось потребує допомоги? Ні. Це лікарі прийшли просити допомоги у міського голови та депутанського корпусу з діагнозом: вже цілий місяць не отримують заробітну плату і потребують фінансової підтримки.

Віктор Янчук, від імені всього медичного колективу, проінформував про заборгованість по заробітній платі, що і так відомо депутатам, адже, це питання неодноразово піднімалося на попередніх сесіях. Дефіцит коштів до кінця року становить 1млн100тис грн. Де їх взяти?  “Лікарня – це не підприємство,яке можна закрити, повісивши замок на двері, і піти. У лікарні народжуються, у лікарні й помирають. Хочемо ми чи ні, а йдемо працювати”, – зауважив Віктор Григорович, наголошуючи, що люди збунтовані через відсутніть коштів. “Також є напруга у хворих на цукровий діабет. Аптеки відмовляються відпускати інсулін. Ці люди приречені на сметь”, – наголосив  В.Г.Янчук.  Усі працівники медицини прийшли почути, що думає про це міська рада.

Голова Коростишівської районної ради Сергій Бондарчук  проінформував, що районна рада зі свого боку виконує зобов’язання по програмі охорони здоров’я і вважає, що міська рада повинна допомогти хворим на цурковий діабет , виділивши кошти на ліки та підтримати лікарів фінансово, після чого попросив поставити на голосування повернутися до питання змін до міського бюджету на 2018 рік і знайти можливість відшукати гроші на заробітну плату і хворим на інсулін. “Свої зобов’язання треба виконувати, і в першу чергу, перед тими людьми, які рятують життя і першими супроводжують у цей світ кожного”, – так висловивсяСергій Володимирович.

Медичні працівники, сприйнявши одноголосне рішення депутатів щодо змін до міського бюджету на 2018р оплесками, покидали сесійну залу з черговим запитанням: “Коли ж чекати гроші на рахунках?”. А депутати продовжили роботу другого пленарного засідання з питанням: “Де взяти гроші?”

В ході продовження сесії,  депутати заслухали Самойленка А.Г, який нагадав суть звернення трудового колективу Управління виробничо-технічного обслуговування казенного підприємства “Кіровгеологія”. Працівників хочуть скоротити, а це більше 100  жителів міста Коростишева. Тож, вони звернулися до депутатів міської ради по допомогу.

Звернення Коростишівської міської ради щодо недопущення припинення роботи управління виробничо-технічного обслуговування казенного підприємства “Кіровгеологія” до Державної служби геології та надр України депутати підтримали одноголосно.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *