ЖЕРТВИ ВОГНЮ

26 жовтня до голови Коростишівської міської ради звернулася Оксана Петрівна Ільницька, жителька с.Царівка Квітневецького старостинського округу з  проханням про допомогу.

Минулого четверга, 18 жовтня о 22:15 годині на «службу 101» надійшло повідомлення про пожежу, що сталася  у  с. Царівка по вул. Київська, 49. Чергова бригада, прибувши  на місце пожежі за 25 хвилин, побачила, що вогнем захоплено сарай,  житловий будинок разом із дровітником, дахи яких були повністю заповнені  сіном. Щоб вогонь не перекинувся на сусідні будівлі, як повідомив рятувальник Дмитро Чередніченко, вирішальним напрямком було недопущення розповсюдження пожежі та було залучено ще одну бойову техніку. Уже через годину рятувальники змогли контролювати вогонь. Ліквідувати пожежу вдалося тільки о 8:40 ранку наступного дня. «Це була досить складна пожежа, яка досягла масштабу до 176 кв.м»,- згадує Дмитро.

Шокована подією Оксана Ільницька розповідає, що тільки завдяки сусідці, яка попередила по телефону про пожежу, було врятоване їх життя. Вона з чоловіком вже спали, тож, ледве встигли вибігти з палаючого будинку. Причиною спалаху, як повідомила сама господарка – замикання електропроводки в сараї, звідки і почалася пожежа.
«Згоріло все: будинок, господарські будівлі, сіно, зерно, одяг, їжа. Постаждали кури, гусі, свині. Вдалося врятувати тільки корову, яка лишилася єдиною годувальницею та й ту немає де і чим утримувати…», – плачучи розповідає Оксана Петрівна. Адже, жили за рахунок ведення домашнього господарства. Де зимувати? Як жити далі, не маючи ні хати, ні роботи? З цією бідою прийшла Оксана Петрівна до міського голови.

ІванМихайлович одразу виїхав на місце події, щоб прорахувати об’єм втрат. Побачивши масштаб трагедії, що сталася із сім’єю Ільницьких, голова поставив задачу  знайти житло, щоб було де зимувати погорільцям та винести це питання на засідання виконавчого комітету про надання матеріальної допомоги. “Ми вас не залишимо сам на сам з цією бідою. Разом обов’язково знайдемо вихід”, – запевнив голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *