“МИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ СТАТИ НА ЗАХИСТ ЛЮДЕЙ, ЩО НАС ОБИРАЛИ”

   26 жовтня 2018 року відбулася 62-га (позачергова) сесія Коростишівської міської ради 7-го скликання.

До затвердженого порядку денного було винесено важливе рішення про звернення Коростишівської міської ради щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про  підвищення ціни на газ для населення.

У зверненні депутати вважають рішення Уряду від 19 жовтня 2018 року про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів та порушенням їх конституційних прав на достойний рівень життя. Більше того, вони переконані, що боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці.

Також, у зверненні депутати наголошують, що внутрішні резерви України, за умови їх ефективного використання та викорінення корупції, дозволять забезпечити економічну незалежність держави, у тому числі й енергетичну. Крім того, аналіз поточної ситуації в Україні засвідчує випередження зростання тарифів над зростанням доходів населення. Паралельно з цим, масово скасовуються субсидії – це ще один удар по українцях.

Саме тому депутати вважають, що повинні стати за захист людей та звернутися з вимогою скасувати “цей злочин перед людьми”. Вони вважають підвищення тарифів на газ і тепло необгрунтованим і, враховуючи вищевикладене, вимагають від Президента України виконати конституційний обов’язок перед громадянами і зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної постанови Кабінету Міністрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *