З ЛЮБОВ’Ю ДО ПАЙОВИКА!

 Команда ТОВ «Коростишівземінвест»: «Щиро дякуємо своїм орендодавцям за тривалу

довіру та партнерство!»

І знову   від імені всієї команди професіоналів агровиробництва говорить генеральний директор Олександр Вознюк: «Сьогодні звітуватимемо про роботу, проведену по Студеницькому старостинському округу, з яким співпрацюємо вже понад 10 років. 

Товариство повністю виконало усі зобов’язання та виплатило орендну плату за користування орендованими земельними частками (паями) за 2018 рік, сплачено 1 475 404 грн. Товариство не лише виконує свої зобов’язання, а й постійно дбає про потреби своїх пайовиків. Так, цього року видано матеріальної допомоги (на лікування, народження, поховання та ін.) по семи сільрадах, у т. ч. по Студеницькому старостинському округу, 2 мільйони (!) 408 тис. 537 грн. ТОВ «Коростишівземінвест» є сумлінним платником податків, які йдуть у казну району та місцевий бюджет. Цьогоріч єдиного податку, а також податку за користування невитребуваними ділянками, ПДФО і військового збору до Студеницької сільради сплачено 686 180 грн. Стабільно виконуються домовленості за соціальними угодами. У цьому році на потреби села було витрачено 118 тис. грн. (цегла для добудови церкви, ноутбук та принтер у ФАП, водостоки у дитсадочок, продуктові набори до Дня людей похилого віку). Щорічно учні шкіл та ДНЗ отримують від ТОВ новорічні подарунки. Цей рік не буде винятком, адже діти з нетепінням цього чекають.

Щиро вдячні в. о. старости Василю Матвійчуку за багаторічну довіру та співпрацю! Усі проблемні питання щодо благоустрою села або життя його мешканців ми розглядаємо разом та спільно приймаємо рішення.»

Товариство обробляло близько 1300 га землі. У поточному році вирощувало соняшник. У наступному планує кукурудзу. Загалом очікуються гарні врожаї. Але, незалежно від результатів сільгоспдіяльності, генеральний директор Олександр Вознюк запевняє: «Продовжимо виконувати соціальні програми».

Кожному орендодавцю – вдячність за співпрацю та довіру!

 З повагою працівники ТОВ «Коростишівземінвест».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *