День Збройних сил України

6 грудня  – День

 Збройних сил України

6 грудня в нашій країні відзначається День Збройних сил України (ЗСУ), який був встановлений постановою Верховної Ради в 1993 році.

Збройні сили України — військове формування на яке, відповідно до Конституції України, покладаються завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

ЗСУ забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України, а також беруть участь у миротворчих операціях, у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом, можуть залучатися до прийняття міри правового режиму воєнного та надзвичайного стану.

Цей день святкують сухопутні, повітряні, військово-морські та десантно-штурмові війська, – вони є головним носієм бойової могутності Збройних сил незалежної України. За традицією, кожен рік ми вітаємо всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу.

Військовослужбовці України – наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.

6 грудня не є офіційним вихідним днем, але військових в цей день вітають усі. Привітайте і ви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *