Команда ТОВ «Коростишівземінвест”: «Щиро дякуємо своїм орендодавцям за тривалу довіру та партнерство!» 

З ЛЮБОВ’Ю ДО ПАЙОВИКА!

    Команда ТОВ «Коростишівземінвест»: «Щиро дякуємо своїм орендодавцям за тривалу довіру та партнерство!» 

   Від імені всієї команди професіоналів агровиробництва говорить генеральний директор Олександр Вознюк: «Сьогодні звітуватимемо про роботу, проведену по Слобідській сільській раді, з якою співпрацюємо понад 8 років.

Як завше, товариство повністю виконало усі зобов’язання. За користування орендованими земельними частками (паями) сплачено 551 559 тис. грн. орендної плати (і це після оподаткування). Окрім того, ми постійно дбаємо про потреби своїх пайовиків. Так, цього року видано матеріальної допомоги (на лікування, народження, поховання та ін.) по семи сільрадах, в тому числі й Слобідській, 2 мільйони 408 тис. 537 грн.

ТОВ «Коростишівземінвест» є сумлінним платником податків, які йдуть у казну району та місцеві бюджети. Цьогоріч єдиного податку, а також податку за користування невитребуваними ділянками, ПДФО і військового збору до казни Слобідської сільради сплачено у сумі 228 618 грн.

Стабільно виконуються домовленості за соціальними угодами. Цього року на потреби Слобідки було витрачено близько 30 тис. грн. (проект освітлення села та харчові набори до Дня людей похилого віку одиноким людям, які перебувають на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соцпослуг).

Щорічно дітки шкільного та дошкільного віку отримують від нас новорічні подарунки. Цей рік не буде винятком, святковий настрій пануватиме в кожній домівці.

Щиро вдячні сільському голові Петру Кучеруку за співпрацю й розуміння! Усі проблемні питання, що стосуються благоустрою села, або життя слобідчан обговорюємо разом і спільно шукаємо шляхи їх вирішення.

У поточному році на землях (392,8 га.) Слобідської сільради товариство вирощувало сою. У наступному робитимемо ставки як на сою, так і на соняшник. Звичайно ж, очікуємо гарного врожаю. Але незалежно від результатів нашої сільськогосподарської праці, продовжуватимемо виконувати соціальні програми

Кожному орендодавцю – вдячність за співпрацю та довіру!

З повагою, працівники ТОВ «Коростишівземінвест».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *