Офіційний девіз Європейського Союзу – «Згода в різноманітті» на фестивалі “Європейська співдружність” у Коростишівському БДТ

Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання. Офіційний девіз Європейського Союзу – «Згода в різноманітті». Це означає, що європейці єдині у спільній роботі на благо миру, процвітання і що безліч різних культур, традицій та мов Європи є позитивним фактором для цього континенту.

« Українська держава, маючи великий потенціал, спроможна знайти належне  місце серед народів Європи і світу. Ми – європейці настільки, наскільки ми – українці. І лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами» – прозвучали слова на фестивалі  «Європейська співдружність», який проходив 28.02.19р. у Будинку дитячої творчості Коростишівської ОТГ.  Діти з різних навчальних закладів представляти 8 країн Європи:

  • Грецію та Японію– гуманітарна гімназія № 5 ім. Т.Г.Шевченка
  • Румунію – Стрижівський ліцей
  • Турцію – НВК Ольжича
  • Англію – Щигліївська ЗОШ
  • Італію – ЗОШ №1
  • Польщу – ЗОШ №3
  • Україну – Більковецька ЗОШ.

Учасники фестивалю представляли культуру, традиції, одяг, частували присутніх гостей у залі традиційною для даної країни кухнею, танцювали народні танці, співали пісень. А Україна, традиційно гостинна, зустрічала караваєм, частувала дерунами, радувала піснями та всі дружно в залі заспівали гімн України.

«Європа змінює своє обличчя, а Україна знаходиться в епіцентрі цих змін, доводячи своє прагнення називатися європейською державою. Тому кожен із нас може з гордістю сказати: «Я – європеєць!» – було наголошено на фестивалі.

Фоторепортаж та відеозаписи ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *