«Перемогу отримала її величність МУЗИКА! Адже, це саме вона об’єднала дітей та дорослих з різних міст» – зазначила Інна Кириченко, директор Коростишівської дитячої музичної школи .

27 лютого 2019 року на базі Коростишівської дитячої музичної школи, в рамках щорічного зонального семінару,організаторами якого були  викладачі цієї ж школи, під керівництвом  заступника директора з навчально-виховної роботи Ольги Горобчук,  відбулися конкурси на різних інструментах та музично-теоретична олімпіада між учнями Коростишівської дитячої музичної школи, Радомишльської музичної школи та  Малинської школи мистецтв, а також відкриті уроки та методичні доповіді.

У числі делегацій з Малина, Радомишля та Брусилова були 24 учня та 21 викладач. Серед запрошених гостей була і викладач-методист Житомирського музичного училища ім. В.С.Косенка по класу скрипки , завуч Житомирської музичної школи № 4 Федоренко А.К., яка очолила журі в номінації “Струнно-смичкові інструменти”. Членами журі були викладачі різних шкіл. Конкурси проходили за такими номінаціями: струнно-смичкові інструменти (скрипка, віолончель), струнні народні (гітара, домра), бандура, народні інструменти (баян, акордеон). Також було розділення за різними віковими категоріями: молодша, середня та старша.

Олена Хмельова, начальник культури та туризму Коростишівської міської ради побажала усім вдалих виступів, гарного настрою та подальшої творчої співпраці між музичними школами. Учні усіх представлених шкіл показали дуже гарні результати. Із 46 переможців,  27 нагороджень: гран-прі,  за I, II, III, IV місця та грамоти за участь отримали учасники Коростишівської дитячої музичної школи.  Окрім дипломів, кожен учасник отримав  подарунок.

«Перемогу отримала її величність МУЗИКА! Адже, це саме вона об’єднала дітей та дорослих з різних міст» – зазначила Інна Кириченко, директор Коростишівської дитячої музичної школи у завершальному слові, вітаючи присутніх учнів, викладачів, батьків та гостей свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *