Сьогодні, 15 березня, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, у залі Коростишівської міської ради відбувся святковий захід .

З нагоди професійного свята, міський голова Іван Кохан привітав працівників сфери ЖКГ зі святом і подякував їм за нелегку, кропітку, але дуже необхідну роботу. Люди цієї професії забезпечують чистоту та комфорт у нашому місті, дбають про затишок і благоустрій. Іван Михайлович побажав представникам галузі міцного здоров’я, благополуччя, життєвої наснаги та здійснення усіх планів і задумів.

До привітань приєдналися: Віктор Снітко , директор МКП «Водоканал», Володимир Каленський, директор  КП «Коростишівська комунальна служба», Микола Свірський, в.о. директора МКП «Коростишівський комунальник» та вручили грамоти, подяки  та квіти кращим працівникам у цій сфері.  А святкового настрою усім присутнім у залі додала концертна програма за участі: учнів дитячої музичної школи, Анастасії Хмельової та гурту «Капелюх».

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *