«Укрзалізниця» впровадила нові зміни: мешканців Житомирщини очікують сюрпризи

Тепер українці зможуть їздити трьома класами.

«Укрзалізниця» збирається змінити систему тарифів. В УЗ впевнені, це дасть можливість встановити баланс між ек ономічною доцільністю та доступністю для пасажирів. Прийшли до висновку, що треба розділити поїзди на класи – за рівнем комфорту і сервісу. Відтепер поїзда поділять на три класи – «Комфорт»«Стандарт» і «Економ» – за рівнем сервісу. Відповідно, буде і градація цін на квитки.

Наразі УЗ завершує введення “класів”

А ми відзначимо, що «Укрзалізниця» вже впровадила досить багато нововведень – оновила логотип, скоротила число провідників, підвищила ціни на чай і постільну білизну, відмовилася від килимків на користь шумоизоляционного покриття, а також від подушок і старих матраців. Замість них тепер в поїздах будуть сучасні синтетичні матеріали, які гіпоалергенні і легко чистяться.

А ще, Укрзалізниця розшукує на Житомирщині нових робітників та запускає новий потяг “Житомир-Одеса”, детальніше  у рубриці “Оголошення”

Інформує: https://zh.oblast.online/news/ukrzaliznytsya-vprovadyla-novi-zminy-meshkantsiv-zhytomyrshhyny-ochikuyut-syurpryzy/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *