Не відмовили ні у наданні погодження ТОВ “Стрижівське1”, ні у погодженні проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) козіян – членів реформованого КСП “Промінь”

4 квітня депутати Коростишівської міської ради зібралися  на 72 (позачергову) сесію 7-го скликання. Вкотре звертається увага на відвідування депутатами засідань (прибули 18 із 34). Сесію було розпочато вчасно із винесеними трьома питаннями до порядку денного під керівництвом Івана Кохана,  міського голови, за участі  Вячеслава Поліщука, голови РДА та Сергія Бондарчука, голови районної ради.

При обговоренні винесеного першого питання до порядку денного про відмову у наданні погодження ТОВ «Стрижівське 1» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення піску ділянки Стрижівське-2, що знаходиться у Житомирській області, було вирішено відхилити відмову у наданні погодження , у зв’язку з відсутністю пакетів документів та відправлено на доопрацювання з дорученням, детальніше в аудіозаписі:

Друге питання, що набуло масштабного розголосу (через перекриття дороги міжнародного значення Київ-Чоп козіянами після 71 сесії ІІ пленарне засідання) знову набуло активного обговорення. Був присутній голова Козіївської сільської ради , інженер-землевпорядник, він же розробник документів по спірному питанню, який , як він сам сказав, представляв інтереси Козіївської сільської ради та актив села.  І, вчергове, обговорення даного питання не дало результату із-за виникнення сумнівів у дійсності деяких документів.  Детальніше в аудіо записі:

По третьому питанню: звернення до правових органів щодо надання правомірності 16 паїв по Вільнянському старостинському округу, Іван Михайлович Кохан взяв зобов’язання на себе. Після чого сесію було закрито.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *