Найближчим часом Житомирська область отримає майже півтисячі доз французької вакцини проти сказу

Україна  закупила понад 93 тисяч доз вакцин для профілактики сказу. Перша партія – 15 тисяч доз – вже прибула на склад і готується до відправлення в регіони.

Про це 19 квітня повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

З початку наступного тижня антирабічні вакцини відправлять в усі області країни. Згідно з розподілом Житомирщина отримає 464 дози вакцини.

«Антирабічні вакцини,  що призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих, закуплені та доставлені  агенцією Crown Agents за кошти Державного бюджету. Ці вакцини вироблені у Франції у повній відповідності з вимогами GMP (Належної виробничої практики) та специфікаціями в реєстраційному посвідченні країни-імпортера. Термін придатності доставлених вакцин для профілактики сказу – 30 квітня 2021 року. Обрані Crown Agents постачальники жорстко контролювали виконання всіх необхідних умов щодо транспортування вакцин та забезпечили постачання вакцин з максимально можливим строком придатності», – йдеться у повідомленні.

1 таблиці

2 таблиці

Загалом Crown Agents придбали для МОЗ України 93 081 вакцин для профілактики сказу за кошти Держбюджету. Наступні партії вакцин будуть доставлені впродовж року.

Перевірити  наявність вакцин у регіонах можна в таблиці.

Нагадаємо, у квітні минулого року член виконавчого комітету Житомирської міськради Руслан Годований безкоштовно передав до житомирських лікарень 10 доз антирабічних вакцин.

Як повідомляв Житомир.Life восени минулого року, Житомир був забезпечений достатньою кількістювакцин проти сказу.

інформує https://zhitomir.life/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *