9 травня 2019 рік. Місто Коростишів. Мітинг-реквієм з нагоди74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Біля обеліска Слави звучать пісні воєнного часу, куди прийшли ветерани Другої світової війни, учасники АТО, представники обласної, районної та місцевої влади,громадських організацій та трудових колективів, молодь, жителі та гості міста,  щоб віддати данину пам’яті та шани загиблим землякам у Другій світовій війні.

Коростишів, як і вся Україна, не святкує, а вшановує пам’ять про загиблих, героїзм живих, долучившись до Європейського Дня пам’яті та примирення, які відзначали 8 травня. А 9 травня місто святкує День Перемоги – святий день, коли усі низько вклоняються кожному солдату і дякують, дякують, дякують…  День Перемоги… Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих не забутий. Свято Перемоги радісне і гірке, бо принесло на землю мир, але ціною мільйонів життів.

Про що говорив Іван Кохан, міський голова, детальніше:

Запрошену до слова Тамару Олександрівну Ушакову, почесного громадянина міста Коростишева, ветерана Другої світової війни, учасника оборони Сталінграда, привітали із 95-річчям, детальніше:

Покладалися гірлянда до обеліска Слави, віночки пам’яті та квіти до могил та бюстів загиблих у Другій світовій війні та героям АТО.

Поруч із ветеранами Другої світової війни стояли їх онуки і правнуки, які теж пізнали жахіття війни, біль втрати побратимів, сум за домівкою і рідними… З великим почуттям нескореності перед ворогом, і любові до рідної землі, вони відстоюють свободу і цілісність Батьківщини на сході України.

Юрій Бричківський, голова Коростишівської громадської організації учасників анитерористичної операції  «ПАТРІОТ», ветеран АТО привітав усіх зі святом, відзначивши подяками кожного, хто допомагає  воїнам АТО на передовій т підтримує волонтерський рух, детальніше:

Низько вклонившись ветеранам , по завершенні мітингу-реквієм, усі були запрошені до вальсу  ПЕРЕМОГИ.

Якими ж враженнями діляться ветерани Другої світової війни від пройденого свята Дня Перемоги? Детальніше:

 

Організаторами свята були підготовлені виставки моделей бойової техніки, пам’ятні фотоальбоми, історичні моменти, проводилися майстер-класи. а  також  організували святкову фотозону та розваги для дітей,

 

Повний фоторепортаж  та відеозйомки ви можете побачити у Facebook у  групі Korostyshiv NEWS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *