Чи відкриються цьогоріч оздоровчі літні табори для дітей ? Та чи порозуміються, нарешті, районна та місцева влада?

Спостерігаючи за співпрацею влади району та міста,  згадується  байка «Лебідь, Щука і Рак»…

Так, 16 травня на засіданні колегії Коростишівської РДА, під керівництвом Вячеслава Поліщука, за участі Сергія Бондарчука, голови районної ради, при розгляді питання про виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету за 1 квартал 2019 року, учасники засідання перейшли до вияснення стосунків між районною владою та місцевою. Зверталась увага на відсутність представників міської ради на засіданні колегії РДА. Чому керівники районної та місцевої влади не можуть порозумітися, залишається питанням.  Про це детальніше :

При розгляді питання щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році, знову перейшли до вияснення стосунків між районною владою та сільськими радами.   Тож, чи відкриються цьогоріч літні табори? Та чому представники районної державної адміністрації мають бути  присутні на сесіях, що проходять в районі, в т.ч. і по селам.  Детальніше:

 

Найшвидше було розглянуто третє питання, яке було винесено до порядку денного засідання колегії РДА,  –  питання про стан проведення весняно-польових робіт в районі. Ярися Нечипоренко, завідувач сектору агропромислового розвитку РДА відмітила, що керівниками сільськогосподарських підприємств вживаються заходи щодо забезпечення вчасного проведення комплексу  весняно-польових робіт, що підходять до завершення.

Рішення колегії було прийнято одноголосно. А нам, коростишівцям, дуже хотілося б, щоб влада, нарешті, порозумілася та, перебуваючи в одній лодці, гребла в одному напрямку – покращення життя всієї Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *