“Якщо головною тезою за ці роки була: “утримати незалежність держави”, то наступні 5 років можна працювати у соціальному напрямку”, – запевнив Павло Дзюблик, народний депутат України, звітуючись за пророблену роботу.

Як у попередньому репортажі  вже було сказано, 7 червня відбулася зустріч Павла Дзюблика, народного депутата України з журналістами Житомирщини на базі Малинського ЛТК, де народний обранець прозвітував про свою роботу.

На прес-конференції Павло Володимирович розповів про очікування щодо реалізації законотворчої діяльності у Парламенті, здійснення різних урядових програм і реформ , а також поділився планами на майбутнє.

Чи задоволений Павло Дзюблик результатами тих заходів, які розпочав? В чому бачить «плюси» декомунізації та реформах освіти, а в чому є «мінуси»? Про це детальніше:

“Усі реформи мають іти з низу до верху” – впевнений народний депутат.  Чому Павло Володимирович не голосував за медичну реформу? Детальніше:

Яку програму запущено для чистішого довкілля? Чи отримає сміттєвоз Коростишів?Детальніше:

“Підтримувати ініціативних людей набагато приємніше і продуктивніше, ніж штовхати в спину…”, детальніше:

Які проекти Комітету екології вдалося втілити щодо навколишнього довкілля? Що робити з найбільшою проблемою – незаконною вирубкою деревини, детальніше:

Про дороги Житомирщини. Та коли повноцінно запрацює дорожній фонд, детальніше:

Які ще незралізовані законопроекти чекають розгляду? Та чи буде Павло Дзюблик балатуватися на другий тур виборів і в чому впевнений? Детальніше:

 

Фоторепортаж перебування журналістів у Малинському ЛТК ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *