Директор ДП “Коростишівського лісгоспу АПК” Михайло Зюбак: “Ми працюємо на майбутні покоління”

Ліс завжди був для людей багатоцінним природним скарбом, хранилетем якого завжди були лісівники. Так сталося, що за останні років 10 у країні виникла серйозна загроза для  лісу – масове пошкодження шкідниками.  З чим це пов’язано та як над розв’язанням цієї проблеми працюють лісівники?  З цими запитаннями я звернулася до директора ДП «Коростишівський лісгосп АПК» Михайла Зюбака. В ході розмови я дізналася про діяльність господарства, з якими проблемами та перепонами  борються лісові господарства та які кроки робляться назустріч суспільству, щоб порозумітися. А головне, як лісівники дбають про майбутні покоління. Про все це детальніше:

“Усі вирубані площі обов’язково заліснюються”, -наголошує директор лісгоспу АПК:

Де беруть кошти для вирощування лісу та чи допомагає  в цьому держава, які перепони виникають ?:

«Лісгоспи кинуті на самовиживання», – ділиться проблемами  Михайло Михайлович.  Чому українські лісгоспи не конкурентно спроможні на європейському ринку?:

На сьогодні дуже багато звинувачень ідуть на адресу лісівників. Які кроки назустріч суспільству вони роблять . щоб консолідувати? «Хто не вкладає в дітей, той не має майбутнього», – впевнений  головний лісівник лісгоспу АПК:

«Треба починати з себе і будувати Європу в Україні», – впевнений Михайло Михайлович. З яким проханням звернувся до жителів району та області директор ДП «Коростишівський лісгосп АПК»  та  якої думки про сьогоднішню молодь? « Честь і хвала  людям, які вирощують і оберігають ліс. Низький їм уклін», –  завершив нашу бесіду Михайло Михайлович Зюбак :

Ось так, сьогодні з насінини  вирощується  дерево на майбутні покоління.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *