«Якщо у міському бюджеті немає коштів на фінансування, знімайте з апаратів міської ради», – потребували депутати на 76 (позачерговій) сесії  Коростишівської міської ради сьомого скликання

«Якщо у міському бюджеті немає коштів на фінансування, знімайте з апаратів міської ради», – потребували депутати на 76 (позачерговій) сесії  Коростишівської міської ради сьомого скликання, яка відбулася 2 липня цього року. Зазначу, що сесію, заплановану на минулий четвер,  через відсутність кворуму перенесли на вівторок. Цього разу  на сесію прибули 20 депутатів, включно з міським головою ( 16 відсутні), за участі депутата обласної ради Миколи Марчинського.

До порядку денного було винесено  4 питання, одним з яких і було про внесення змін до міського бюджету Коростишівської міської територіальної громади на 2019 рік (пр.1), детальніше:

Одноголосно підтримали проект рішення внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів  Коростишівської громади на 2019 рік.

Не підтримали депутати проект рішення про заборону великовагового транспорту по вул. Гастелло. Яке ж рішення було прийнято по цьому питанню, детальніше:

А також відхилили проект рішення  про внесення змін до рішення 69 сесії Коростишівської міської ради 7 скликання від 22.01.19р. № 662 «Про преміювання міського голови».

Приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS.  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *