День села у Щигліївському старостинському окрузі Коростишівської ОТГ

День села у Щигліївському старостинському окрузі проходив 4 серпня 2019 року, коли вся християнська Україна відзначала свято Марії Магдалини. Тож, вже третій рік поспіль, Щигліївка святкує подвійне свято.

З якими побажаннями до сільського будинку культури завітали святково одягнені односельці, земляки та запрошені гості:

Велику подяку висловлювали жителі Щигліївки односельцям, які боронять нашу землю у зоні АТО та вшанували пам’ять Петра Охріменка хвилиною мовчання.

Сучасна Щигліївка може пишатися тим, що народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей. Іван Вернигора, в.о. старости Щигліївського старостигського округу разом з Іваном Коханом, міським головою відзначили нагородами та привітали цінними подарунками Артема Головенка, наймолодшого жителя села, Ольгу Андріївну Ковальчук, шановну жительку села, якій вже більше 98 років. Привітали і найкращого господаря у селі Петра Вікторовича Бондарчука та Ларису Миколаївну Карпенко, яка своєю працею передової доярки не раз прославляла село за його межами.

Відзначили зі словами «Гірко!» і сімейну пару, яка разом крокує життєвим шляхом 60 років – Станіслава Петровича та Галину Василівну Музиченків. Не забули і про активного жителя села Віктора Васильовича Сахановича та Віру Аркадіївну Радченко, переможницю в номінації «Квітуча садиба».

 

Особливу вдячність жителі Щигліївки висловлювали Ларисі Анатоліївні Шимотюк, землячці, лікарю Житомирського обласного діагностичного центру за людяність, чуйність та небайдужість до чужої біди. Якими ж почуттями поділилася Лариса Анатоліївна  до рідного села? Послухайте самі:

Іван Федорович подякував почесним гостям, які допомагають  та надають фінансову підтримку  в розвитку соціально-економічного стану Щигліївського старостинського округу: Тарасу Петракову ПП «Полісся», Віктору Жаруку, Михайлу Зюбаку, депутату районної ради та директору ДП «Коростишівський лісгосп АПК», Олегу Охріменку, депутату міської ради, Петру Бондарчуку, Антоніні Крейс, Василю Слівінському,  Людмилі Волосевич, Світлані Прокопчук та ін.

Завітав привітати зі святом  щигліївських сусідів і народний колектив «Калинонька» Биківського сільського клубу з гарними піснями та веселим настроєм.

Після завершення урочистої та концертної частини, усі були запрошені до святкового столу, як і заведено у гостинному домі. А веселощі та гарний настрій у селі Щигліївка продовжувалися на молодіжній дискотеці.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті, приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *