На Житомирщині судитимуть працівника суду, який за 3 тис грн неправомірної вигоди розголосив відомості, що становлять державну таємницю

Про повідомляє пресслужба прорукатури Житомирської області:

 “Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області закінчено досудове розслідування та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди працівником одного з судів області за розголошення відомостей, що становлять державну таємницю.

    Наразі обвинувальний акт стосовно працівника суду за ч. 1 ст. 328,  ч. 1 ст. 368 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

    Установлено, що працівник суду, з метою одержання неправомірної вигоди, повідомив службовій особі державної установи, що має стосовно нього відомості з грифом «Таємно», якими поділиться за відповідну «винагороду».

    Свої «труди» за розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, а саме, інформацію про надання дозволу правоохоронним органам на проведення стосовно чиновника негласних оперативно-розшукових заходів, працівник суду оцінив на суму 3 тис грн.

    Після передачі вказаних відомостей та одержання неправомірної вигоди у розмірі 3 тис грн зловмисник був затриманий співробітниками Управління Служби безпеки України в області, яким також проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні.

    Публічне обвинувачення у суді здійснюватиме прокуратура Житомирської області.

    Додатково: санкцією суворішої, ч. 1 ст. 328 КК України, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *