21 серпня 2019 року Коростишів зустрічатиме ультрамарафонців.

 Запрошуються усі мешканців міста Коростишева стати частинкою великого «QUEEN & TREK KING®»: 10 днів – 10 ультрамарафонських забігів! протяжністю в 500 кілометрів.

«Всі бажаючі матимуть змогу підтримати та пробігти однією колоною декілька кілометрів разом із спортсменами, зупинка біля входу в Коростишівський Будинок дитячої творчості, також можна буде поспілкуватись, сфотографуватися та послухати їхні враження… а вони будуть, адже до цього вони вже подолають близько 400 кілометрів.., – зазначає Віктор Нестеренко, куратор  руху по Коростишівщині.

Мета даного ультразабігу – популяризація активного і здорового способу життя серед українців та демонстрація реальних можливостей людського організму, його витривалості та сили в умовах багатоденного фізичного та психологічного навантаження.

Старт заплановано у Ковелі (Волинська область) 15.08.2019 р., а яскравий фініш відбуватиметься в Києві на День Незалежності України! Отже, маршрут пройде такими містами: Ковель, Луцьк, Рівне, Корець, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів і, звичайно, Київ.

По дорозі для привернення уваги заплановані цікаві зустрічі, відвідування старовинних історичних пам’яток, буде постійна фото- і відео-зйомка, у тому числі з квадрокоптера, треки пробігів викладатимуться в мережу кожного дня від кожного учасника – так що буде дуже крутий івент з приємними сюрпризами від ТМ «ТРЕКІНГ», як титульного спонсора даного забігу!

Назва пробігу «QUEEN&TREKKING»® не випадкова! Бо легка атлетика – це «КОРОЛЕВА» спорту, а біг – це «КОРОЛЬ» легкої атлетики!

Отже, біговий рух в України існує і розвивається, і ми хочемо це продемонструвати, тому запрошуємо підтримати нашу команду на відповідних ділянках маршруту різноманітні спортивні клуби, тимчасово приєднуючись до наших ультрамарафонців.

Ми відкриті до співпраці з метою підтримки даного заходу з боку інших партнерів: приватних компаній, відповідних місцевих міських та селищних адміністрацій, громадських організацій, засобів масової інформації і т. д.. Бажаємо взяти участь у зустрічах з дітьми та підлітками, щоб молодь отримала можливість наживо поспілкуватися з нашою спортивною командою, у складі якої і майстер спорту з легкої атлетики та член збірної команди України з добового бігу, також є чемпіон України з бігу на 💯 км, є ще й рекордсмен України, який перший пробіг півмарафон і марафон у повному бойовому спорядженні пожежного!»

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *