День села у Здвижківському старостинському окрузі Коростишівської ОТГ

У нашому районі уже стало гарною традицією відзначати день народження кожного села. І у селі Здвижка це свято особливе тим, що співпадає з днем, коли віряни відзначають свято  Маковія, або ще його називають медовий Спас – 14 серпня.

З піднесеним настроєм збиралися односельці, земляки та гості на свято села Здвижка. Завітав до рідного села, де будиночок його бабусі і особливий гість – Олександр Курза, позивний “Робін Гуд”, киянин, який  5 з половиною років оберігає спокій селян у зоні АТО. Чи любите ви своє село, так як любить цей чоловік?:

А урочистий захід розпочала в.о. старости села Надія Шкафрон з гарними словами привітань та теплими словами про рідне село Здвижка:

Також, цю приємну подію  розділили міський голова Іван Кохан та заступник Михайло Лукомський з привітаннями та побажаннями мирного неба над головою та процвітання у селі. А святкового настрою додавав народний аматорський  фольклорно – етнографічний колектив «ГОРЛИЦЯ» та співочі голоси Коростишівського  міського Будинку культури.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті, приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *