Сергій Бондарчук: Поки лікарня в управлінні Коростишівської районної ради, ми точно не допустимо скорочення штату та закриття відділень

Відтоді, як у 2017 році Верховна Рада ухвалила закон “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” у нашій медичній системі розпочалися зміни. Уже позаду реформа первинної ланки та складним процесом медреформи є зміни на вторинній ланці, на шляху якої  стоять багато викликів.

І саме на цьому етапі у нашому районі назріла критична ситуація щодо Коростишівської центральної районної лікарні.  Що це – результат впровадження медичної реформи?  Та з чим це пов’язано? З цими запитаннями я звернулася до голови Коростишівської районної ради Сергія Бондарчука.

“Наша лікарня – це спільна комунальна власність територіальних громад Коростишівського району: міста і селищних рад. І тільки спільними зусиллями вона має утримуватися”, -в черговий раз наголосив голова району:

Збентежений трудовий колектив ЦРЛ,  звернувся до жителів Коростишівщини з проханням допомогти підтримати їх та допомогти “… переконати нашу місцеву владу у необхідності підтримки лікарні, збереження робочих місць та незакриття відділень і кабінетів”. Як підтримати, чим допомогти?

«Поки лікарня в управлінні районної ради, ми точно не допустимо скорочення штату та закриття відділень», – запевнив Сергій Володимирович:

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua, приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *