Вільнянка святкувала потрійне свято – День села у яблуневий Спас і день народження у довгожительки села.


У Вільнянському старостинському окрузі  Коростишівської ОТГ 19 серпня, в День яблуневого Спаса святкували не тільки День села, а й усім селом вітали Галину Григорівну Школку,  жительку села Вільнянка з 90-річчям від дня народження.  «Я не сама, у мене велика родина», -іменинниця зустрічала дорогих гостей, витираючи сльози. Привітати довгожительку завітав  міський голова Коростишівської ОТГ Іван Кохан та в.о. старости села Вільнянського старостинського округу Світлана Тарасюк із співочим жіночим вокальним ансамблем «Калина». Вітали з найкращими побажаннями, співали пісень,  Галина Григорівна ділилася сумними та радісними історіями із свого життя.

А у Вільнянському клубі уже звучала музина, куди збиралися односельці, земляки та запрошені гості, на задньому креативно облаштованому дворику гамірно бігала дітвора.

Серед запрошених гостей були: Іван Кохан,  голова Коростишівської ОТГ, Михайло Лукомський, заступник міського голови, Наталія Кропивницька, заступник начальника відділу «Коростишівське бюро правової допомоги»,  представники ТОВ «АСТ» і ТОВ «Плай Плюс», а також Олена Хмельова та Валентина Бондарчук, представники відділу культури Коростишівської міської ради з найкращими побажаннями та музичними привітаннями.

Гарного настрою додавали пісні місцевого жіночого вокального ансамблю «Калина». А по завершенню урочистостей гостей звеселяв відомий на всю округу гурт «Три куми». А гості  були запрошені до святкового столу, як і заведено у добрих господарів.

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua, приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *