Голубіївка, вдруге, зустрічала дорогих гостей на свято День села.

15 вересня жителі села Голубіївка, вдруге, святкувала День села, підпорядковане Кропивнянському старостинському округу Коростишівської ОТГ.  Хоч і проживає в ньому всього до 100 мешканців, біля сільського клубу зібралося багато гостей: односельці, земляки, запрошені гості, а біля сільської крамниці було гамірно та весело: Валентина Алексійчук, аніматор, розважала сільську дітвору в образі клоуна, а Ірина Безшкура, власниця крамниці, приготувала смаколики для дітвори та смачний святковий торт.

Розділити радість свята завітав Іван Кохан, голова Коростишівської ОТГ з найкращими вітаннями та подарунком від апарату міської ради, який передав наймолодшій гості у залі.

Після привітання Бориса Радзієвського, в.о. старости Кропивнянського старостинського округу жителів Голубівки зі святом, присутні гості висловили слова вдячності воїнам, які боронять нашу українську землю на сході країни та схилили голови у скорботній хвилині мовчання в пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни й українських ангелів, які загинули й досі гинуть в зоні АТО.

Привітали наймолодшого школяра села та передали цінний подарунок, подякували трударям, які своєю працею свого часу розбудовували село, також привітали цінними подарунками цьогорічних ювілярів  з 90-, 80-, 70-, 60-, 40-, та 30-ти річчям, а подружжя Мезецьких з «перлиновим» весіллям – 30 років у парі.

Свято проводив фольклорно-етнографічний колектив «Горлиця», під керівництвом Олени Хмельової, своїми запальними піснями, гумором і танцями. По завершенні святкового концерту усі гості були запрошені до святкового столу, як і годиться в українських родинах. А святкового настрою додавали музики – гурт, відомий на всю округу, «Три куми».

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *