Під Житомиром посеред лісу у кемпінгу виявили чоловіка з 6-річною дівчинкою, яку він силоміць вивіз з Дніпра

Поліцейські Дніпропетровщини знайшли та повернули мамі дочку, яку вивіз у невідомому напрямку цивільний чоловік. Шестирічну дівчинку знайшли у Житомирській області. Там посеред лісу у кемпінгу він і проживав з дитиною.17 вересня до поліції Дніпра звернулася жінка та повідомила, що цивільний чоловік насильно забрав їх спільну дочку 2012 року народження та не повертає. Жінку турбувало, що той тривалий час не виходить на зв’язок і не відповідає на її дзвінки. За її словами, колишній цивільний чоловік не виконує рішення суду стосовно проживання дитини з мамою та усні домовленості між батьками. Його не було за місцем проживання і де він може перебувати жінка не знала.
Співробітникам управління карного розшуку, ювенальної превенції в ході проведених оперативно розшукових заходів вдалося встановити місце перебування дитини. Допомогу у розшуку надали колеги із Коростишівського відділу поліції Житомирської області.
18 вересня дитину було знайдено. Дівчинка проживала з батьком у кемпінгу в лісі. Поліцейські повідомили матері місце знаходження дитини. Цього ж дня на підставі рішення суду мама самостійно забрала дочку додому.
За даним фактом Соборним відділенням поліції порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

http://ruporzt.com.ua/actualno/132001-pd-zhitomirom-posered-lsu-u-kempngu-viyavili-cholovka-z-6-rchnoyu-dvchinkoyu-yaku-vn-silomc-vivz-z-dnpra.html?fbclid=IwAR2Y-sh2n1jRmStZrlGO2ZOBZ-DYLrf9YgRQ6Gr_Ixl98V0Y8xYRgbLGrWA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *