Олександр Вознюк: Я буду контролювати кожну копійку, яку ми сплачуємо на сільські ради, як соціальні допомоги!

Уже стало традицією для Олександра Вознюка, за бажанням пайовиків, зустрічатися з людьми, землі яких обробляє очолювана ним компанія, ТОВ «Коростишівземінвест». Так, на минулому тижні у селі Козіївка , втретє за півтора року, відбулися громадські збори. Перших півтори години велися дебати. Люди ділилися про наболіле та хотіли впевнитися у  майбутньому.

У черговий раз, генеральний директор ТОВ «Коростишівземінвест», що входить до  Групи компаній «Агропросперіс», довів, що товариство виконує свої зобов’язання перед пайовиками та постійно дбає про них.

Подякувавши пайовикам за 10-тирічну довіру від себе особисто, від ТОВ «Коростишівземінвест» і Групи компаній « Агропросперіс», Олександр Степанович зробив чіткий звіт для мешканців Козіївки,  скільки громада села Козіївки отримала на розвиток свого села різноманітних виплат від діяльності товариства, починаючи з 2017 року. Тільки у поточному році на сільську раду було перераховано  591 тис. грн., а це більша половина річного сільського бюджету. Окремо сільська рада отримує кошти також за державного реєстратора, що працює при Козіївській сільській раді.

На керівну посаду Олександр Вознюк прийшов у березні 2018 року і вже в травні місяці став «легким на руку» для започаткування у районі видачі грошей на оранку городів, матеріальної допомоги при народженні, на лікування, на поховання, а також видачу паливних матеріалів та продуктових наборів.

Група компаній «Агропросперіс», до якої входить і ТОВ «Коростишівземінвест», дбає про розвиток  сіл  по всій Україні, де знаходяться землі людей, які обробляє Група. Щороку соціальні програми направлені на підвищення рівня умов життя та розвитку села. Так, у минулому році соціальна допомога була направлена  на освіту. І саме завдяки співпраці педагога 1 класу, директора школи і ТОВ «Коростишівземінвест» у Козіївській ЗОШ, відкрився новий клас для першачків, укомплектований меблями та необхідним інвентарем. Щороку діткам видаються новорічні подарунки від агрофірми.

В цьому році соціальна програма компанії передбачає підтримку ФАПів. Олександр Степанович, побачивши стан сільської поліклініки, в якій не було навіть тонометра, враховуючи потребу людей села, виділив 85 тис. грн на ремонт сільського ФАПу.

Дбають аграрії і про людей похилого віку та малозабезпечених, вони купують  паливні матеріали та привозять до будинків, а придбавши продуктові набори, роздають самотнім людям. Для потреб села було закуплено газонокосарку та бензопилу, а для поштового відділення  велосипед.

Також керівник товариства подякував мешканців села за те, що вони дозволяють вивозити урожай з поля, а це приблизно 10 днів у рік. Як і по інших сільських радах, з якими співпрацює товариство, у Козіївці ремонтуються та підтримуються дороги у належному стані. Ціну слова жителі села знають. Як тільки Олександр Степанович почув на одних із попередніх зборів про проблему доріг, на другий день догори були підсипані і прогрейдеровані – завдяки наданій техніці.

Хоча у 2020 році закінчується 10-річний термін дії договору з козіянами, генеральний директор ТОВ «Коростишівземінвест» впевнений у подальшій співпраці в повному складі. Наразі, продовжують співпрацю з основним інвестором села  75% козіян, а 25% ще визначаються і в найкоротший термін, керівник впевнений, дадуть згоду на посів озимої пшениці  на їх ділянках, оскільки виробничий процес, а саме  сівозміна, має продовжуватися.

Громада села Козіївки і надалі продовжуватиме отримувати соціальні виплати. «І ті гроші, які перераховує компанія для розвитку села та покращення життєвих умов його мешканців, я особисто буду контролювати кожну копійку, куди вона направляється», – наголосив Олександр Вознюк. І це його принципова позиція, щоб гроші йшли безпосередньо для благоустрою людей, землі яких обробляє очолювана ним компанія.

А головне, керівник агрофірми особисто хотів почути від мешканців села, куди і на що вони б хотіли, щоб у наступному році були направлені 100 тис. грн., що виділятимуться для села Козіївки.

Допомагає ТОВ «Коростишівземінвест» і тим людям, які у минулому році потрапили у халепу, коли взяли гроші від ТОВ «Садове-Агро», як матеріальну допомогу. Люди, які не захотіли припиняти співпрацю з основним інвестором села, зі слів керівника ТОВ «Садове-Агро», мають повернути ці кошти. Керівництво ТОВ «Коростишівземінвест» , переймаючись проблемою своїх пайовиків, і тут подає руку допомоги: перераховує замість цих людей кошти  компанії на ім’я керівника ТОВ «Садове-Агро» грошовим переказом, про що підтвердив сам отримувач.

На зборах люди дізналися, що на сьогодні, зареєстровано два підприємства ТОВ «Садове-Агро», про що й сказав керівник одного з них, представивши керівника іншого підприємства. Наразі, багато пайовиків розгублені, тому що  не знають, яка з цих компаній планує орендувати земельні ділянки і хто буде виплачувати кошти.

Тож, краще працювати з надійним інвестором, який працює чесно, прозоро і відповідально, сплачує усі податки, виконує соціальні програми та направляє кошти у правильне русло, враховуючи бажання селян. А головне, дійсно допомагає багато років, підтримує та дбає про майбутнє села.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *