Чекаючи вісточки, виглядають на листоношу (так їх ще називають у народі)

Щороку 9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти. Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об’єднанню людських сердець і долі. І саме цих людей в  осінній жовтневий день вітають з професійним святом.

Так, до Коростишівського відділення № 1 сьогодні завітали: Наталія Нагорна, заступник голови Коростишівської  РДА, Валентина Бондарчук, головний спеціаліст відділу організаційно-методичної роботи виконавчого апарату Коростишівської районної ради, Іван Кохан, міський голова Коростишівської ОТГ та Юрій Денисовець, заступник міського голови.

Представники влади привітали, в особі присутніх, усіх працівників поштових відділень району з професійним святом та відзначили Подяками кращих працівників за відповідальне ставлення до роботи, оперативність та якісне забезпечення надання послуг поштового зв’язку на території Коростишівщини.

Користуючись нагодою, я поспілкувалася зі Світланою Радіоновою, яка очолює центальне відділення поштового зв’язку Коростишівського району “Коростишів № 1”, яке є  виробничим підрозділом Житомирської філії ПАТ «Укрпошта». У ході бесіди  Світлана Феодосіївна розповіла про осучаснення послуг, які сьогодні надає Житомирська дирекція жителям нашого району, а також поділилася проблемами, які, на жаль, є на сьогодні у працівників пошти району.  Світлана Родіонова також привітала усіх працівників поштової галузі з професійним святом:

Фоторепортаж ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *