“Дивосвіт Трипілля – Світ Злагоди” ланшафтно-оглядовий майданчик у селі Городське Коростишівського району.

12 жовтня відбулося урочисте відкриття ланшафтно-оглядового майданчика «Дивосвіт Трипілля – Світ Злагоди», який був створений на пам’ятці археології в селі Городське Коростишівського району.

Ідея конкурсу  «Малі міста – великі враження» належить ГО «Інститут культурної політики». Він уже другий рік поспіль реалізується Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за підтримки Міністерства культури України.

Як зауважила директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська,  цьогоріч на конкурс надійшло 181 заявок, 12 з яких – з Житомирської області, 5 з яких – стали переможцями, 1 з яких – село Городське Коростишівського району.

У селі є багато артефактів, пов’язаних з Трипіллям. Наприклад, на Червоній горі постійно організовують волонтерські загони, які займаються прибиранням та іншими корисними справами. Також постійно проводяться наукові конференції.

В 2016 році село Городське Коростишівського району виграло Грант Президента на створення навчально-туристично-мистецького центру та почало реконструювати пам’ятки керамічних виробів Трипільської культури. Створили більше 100 експонатів.

Сільська рада виділила приміщення колишньої кочегарні, де і заснували музей із сучасною експозицією Трипільського мистецтва.

В рамках проекту «Дивосвіт Трипілля – Світ Злагоди»  спланували доповнити ландшафтно-скульптурний оглядовий майданчик, який вже має 3 скульптури.

Відбувся урочистий презентаційний захід на пам’ятці археології «Червона гора». Після чого усі були запрошені  на святковий концерт Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок». Для дітей були продумані розваги, а на молодь чекала вечірня дискотека.  Після чого жителів та гостей села дивували вогняним шоу.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *