Пам’ятаємо… Вшановуємо…

28 жовтня 2019 року відбувся захід з нагоди  75 річниці визволення України від фашистських загарбників. До актової зали  Коростишівської дитячої музичної  школи  прийшли хто  й досі пам’ятає, як на світанку 22 червня 1941 року війна зненацька ввірвалася на Україну, яка перетворювала нашу країну в згарища та руїни, ті  що витримали, здолали, перемогли. Перемогли тому, що відстоювали свою Батьківщину, відстоювали право на життя.

Представники влади району та міста прийшли віддати шану захисникам Вітчизни та разом із присутніми у залі схилити  голови. аби  вшанувати скорботною хвилиною мовчання  захисників, які загинули в минулі воєнні роки і в сьогодній війні.

Наталія Нагорна, заступник голови РДА та Іван Кохан, міський голова висловили вдячність кожному за неоціненний подвиг і вручили Подяки районної державної адміністрації, районної та міської ради  за мужність і героїзм, проявлені під час Другої Світової війни та з нагоди 75 річниці визволення України від фашистських загарбників ветеранам  війни:

Раїса Василівна  Оникієнко, голова районної ради ветеранів подякувала ветеранам за стійкість і героїзм та вручила Подяки Коростишівської районної організації ветеранів війни і праці Коростишівської міської ветеранської організації учасникам бойових дій:

 

Мелодії  музики та слова пісень змушували кожного поринути у ті тривожні часи, в які війна і смерть – як дві сестри, ніби пара, крокують разом вже віки…

Фоторепортаж  та відео ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *