Асоціація міст України оголошує Всеукраїнську акцію «Поверніть гроші громадам!»

Проєкт Держбюджету-2020, поданий Урядом та оприлюднений на сайті Верховної Ради України, не враховує пропозиції АМУ!

Відтак, проєкт Державного бюджету на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.

Тож, щоб захистити інтересів громад Асоціація міст України оголошує Всеукраїнську акцію «Поверніть гроші громадам!».

АМУ просить долучитися до неї місцеві ради Житомирщини, скликати сесії та прийняти Звернення до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр Vіністра України Олексія Гончарука щодо фінансового забезпечення потреб територіальних громад.

Варто зауважити, що після спільного засідання народних депутатів України та очільників громад Житомирщини, яке відбулося 25 жовтня 2019 року у місті Житомирі, пропозиції, які були передані народним депутатам, пізніше були подані до Бюджетного Комітету ВРУ депутатом Арсенієм Пушкаренком.

Нагадаємо, що 6 листопада, Житомирський міський голова, голова Житомирського РВ АМУ Сергій Сухомлин озвучив свою позицію щодо проекту Бюджету-2020. “Переконаний, мене підтримають і решта колег-мерів”, – зауважив С.Сухомлин.

Прес-служба АМУ

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *