До уваги споживачів , які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

     Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

     Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

     Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

     У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

    У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

     Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних із технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

     У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за адресою: м. Коростишів, вул.. Святотроїцька, 18, каб. № 7 (тел. 5-29-40). Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована.

Начальник управління ЦСЗН

матеріали: http://korostishiv-rayrada.zt.gov.ua/index.php/3651-do-uvahy-spozhyvachiv-iaki-maiut-pilhy-na-oplatu-zhytlovo-komunalnykh-posluh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *