Василь Мороз: Кожен рядок біографії нашого коледжу написаний золотими буквами, який створює живий  історичний зв’язок між поколіннями.

 «Дякуємо, що ви зробили з нас людей», – неодноразово звучало на святі, приуроченого 150-ій річниці від дня заснування Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я.Франка.

Завітали на ювілей керівники обласних, районних органів державної влади та місцевого самоврядування, закладів освіти, ветерани педагогічної праці, представники громадських організацій, викладачі, студенти педагогічного коледжу, випускники, друзі.

Історія коледжу бере початок у другій половині ХІХ століття. В основу створення навчального закладу покладена концепція відомого педагога Костянтина Ушицького, який обгрунтував ефективність діяльності вчительської семінарії. За 150 років заклад-ювіляр закінчили близько 30000 учителів. До 150-річчя Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я.Франка (1869-2019)  видано книгу «Історія крізь століття». Великої кропіткої праці вкладено у заснування музею до видатної дати з ключовою назвою “Освідчені громадяни – окраса Батьківщини”.

Василь Мороз, заслужений працівник освіти України, директор Коростишівського педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка з гордістю відмітив, що кожен рядок біографії коледжу написаний золотими буквами, який створює живий  історичний зв’язок між поколіннями. Детальніше у вітальному слові:

На урочистому святі було вручено надзвичайно  багато нагород, відзнак, подарунків. На адресу коледжу та викладачів звучало багато теплих слів і побажань.  Гості з теплотою в серці та ностальгією згадували студентські роки свого перебування у цьому навчальному закладі, вітали ветеранів педагогічної праці, які посіяли у серцях кожного студента зерна доброти, творчого натхнення, людяності та професіоналізму.

Сьогодні коледж  упевнено творить свою історію, готуючи фахівців нової формації – тих, хто на передовій нової реформи, що створює нову українську школу. Гордістю коледжу є випускники, які мають значні досягнення у галузі освіти, науки, культури та інших сферах суспільного життя. І кожен з них, хто прийшов розділити радість свята, привітати своїх викладачів,  у вітальному слові промовляв: «Дякуємо вам, що зробили з нас людей».

Урочистій частині святкового настрою додавали: студентський колектив художньої творчості педагогічного коледжу, чоловічий вокальний ансамбль,  народний ансамбль «Капелюх», Юрій Градовський, народний артист України, хореографічний колектив «Веселка», танцювальний колектив «Міріданс», Ольга Лавріненко, Михайло Мегедь, Олександр Урчик, тріо “Надія” Коростишівського ПТУ.

А на завершення урочистої та святкової програми прозвучав гімн Коростишівського педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.

Повний фото-, відеорепортаж   ви можете побачити у Facebook у  загальнодоступній групі Korostyshiv NEWS.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *