Зінаїда Зубленко: Харитонівська ОТГ – самодостатня громада.

Реформа децентралізації створює різні громади за розмірами, населенням, фінансовим потенціалом. Йде до завершення процес формування ОТГ, або, як його ще називають, “об’єднання громад”, продовжує набирати обертів за принципами спроможності.  Та чи всі громади, що створилися, дійсно самодостатні? Адже, об’єднання не робить їх автоматично заможними, навіть, якщо тепер вони мають в управлінні більше повноважень та фінансів. Не менш важливу роль у об’єднанні громад  відіграє ефективне й раціональне використання коштів професіоналами, які   готові нести відповідальність перед обранцями та державою.

Одна із новостворених у червні 2019 року сільська громада, з населенням трохи  більше 2200 осіб – Харитонівська сільська об’єднана територіальна громада, на чолі якої,  Зінаїда Зубленко, сільський голова.

До Харитонівської сільської об’єднаної територіальної громади ввійшли 13 сіл Коростишівського району: 6 сіл Харитонівської сільської ради: Харитонівка, Глибочок, Мамрин, Розкидайлівка, Рудня, Смолівка та 7 сіл Шахворостівської  сільської ради: Шахворостівка, Горіхове, Кулішівка, Машина, Осикове, Осиковий Копець, Три Копці.

Тож, перебуває Харитонівська об’єднана територіальна громада у дефіциті, чи у профіциті?  За словами Міністра розвитку громад та територій України, чинні  райони необхідно укрупнити, таким чином значно зменшивши їхню кількість.  Якщо, все ж таки буде укрупнення  створених об’єднаних територіальних громад, чи буде з цього користь для мешканців, а особливо віддалених сіл?  Про все це детальніше ділиться Зінаїда Святославівна:

Які обставини змусили подати позовну заяву до суду про відміну якого рішення сесії Коростишівської районної ради?  Про це детальніше:

Досвід роботи об’єднаних територіальних громад свідчить, що якщо громада не має необхідну для надання послуг  інфраструктуру, це ще не означає що вона не спроможна надавати якісні адміністративні послуги. Чи зважила сільський голова Харитонівської ОТГ не тільки на  оптимальність  мережі об’єктів надання послуг, а й на максимально якісну та доступну послугу?  Чи забезпечений належний рівень у об’єднаній громаді надання послуг у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення? Про це детальніше:

В амбулаторії Харитонівської ОТГ стоїть чергова інвалідна каляска, зроблений ремонт, створені всі необхідні умови для якісного надання первинної медичної допомоги мешканцям громади.

У дитячий садочок без бахіл мене не впустили. “Без них я й комісію не впустила”, – рішуче подала бахіли Тетяна Башинська, завідуюча дитячим садочком.

“Діти залюбки відвідують дитячий садочок і батьки задоволені. У планах ще облаштування дитячого ігрового майданчика.” – ділилася Тетяна Болиславівна. Детальніше:

В ході розмови, я поцікавилася у Зінаїди Святославівни думкою щодо прийняття проєкту закону про ринок землі. «Земля – це державне багатство. Нема землі – нема держави»,- впевнена моя співрозмовниця, маючи також спадщину від батьків. Детальніше:

Харитонівська сільська об’єднана територіальна громада – самодостатня, заможна громада, в якій  надають якісні та доступні послуги, будують дороги та інфраструктуру, турбуються про мешканців, не чекаючи, що це зробить хтось інший.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *