Громада міста: зробіть все від вас залежне, щоб питання зрушити з мертвої точки


21.11.19р. знову була проблема з  продовженням ІІ пленарного засідання 86 сесії Коростишівської міської ради 7 скликання. 15 депутатів  разом з міським головою, секретарем, міським апаратом та присутніми представниками громад, питання яких не були розглянуті на попередньому  засіданні, майже годину чекали кворуму. Наталія Єсипчук, секретар міської ради запевнила, що апарат міської ради докладає максимум зусиль і робить усе можливе, аби забезпечити присутність депутатів  на засіданнях. Певна частина депутатів відповідально відноситься до покладених на нього обов’язків.  Та деякі з них, мабуть, не вважають за обов’язок  вирішувати проблеми громадян,які їх обрали. Присутні у залі висловлювали  обурення через неспроможність депутатів забезпечити кворум для прийняття вкрай важливих для людей питань. Наталія Миколаївна при цьому зазначила, що  взагалі  відмінила б партійність на рівні громади.

Через годину  депутати все ж змогли продовжити ІІ пленарне засідання. Їх було уже 19. Опрацювавши більшість винесених до порядку денного земельні питання, депутати заслухали інформацію про здійснені заходи щодо погодження проекту землеустрою по встановленню (зміні) меж міста Коростишева. Іван Кохан озвучив, що проблему з Харитонівською ОТГ  потрібно вирішувати через суд. Та чи виграє з цього Коростишівська ОТГ, висловлювання різні. Про це детальніше:

Представник ГО «Коростишівський парк»  проінформувала депутатів чому вже зараз треба оформити проект землеустрою для Коростишівського парку, додавши , що тільки влада і люди разом можуть вирішити долю міського парку. Інформацію прийнято до відома. Детальніше:

Усі питання, винесені до порядку денного, яких було 33, опрацювали оперативно, завдяки плідній  роботі комісій. Деякі питання були перенесені  в силу різних причин.

Сесію було закрито.

Початок засідання 86 сесії у попередньому репортажі.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *