“Медицину вже два роки лихоманить від того, що немає нормального дофінансування з місцевого бюджету”, зазначив голова Коростишівської районної ради Сергій Бондарчук. Тож, чи домовляться районна та місцева влада про сумісне утримання ЦРЛ?

У середу, 27 листопада у сесійній залі районної ради відбулася зустріч керівників районної влади, Коростишівської ОТГ та Коростишівської ЦРЛ.  Голова районної ради Сергій Бондарчук, заступник голови РДА Віталій Соломикін, міський голова Коростишівської ОТГ Іван Кохан  та секретар міської ради Наталія Єсипчук вирішували питання стосовно сумісного фінансування центральної районної лікарні  у 2020 році. А керівник відділу фінансів Коростишівської РДА Оксана Полєшко та  начальник  фінансового відділу міської ради  Артем Якименко, при цьому, прораховували можливості.

При розрахунку потреби по закладам охорони здоров’я на 2020 рік було  враховано, що на території Коростишівського району є три бюджети: бюджет Глибочицької ОТГ, де є 3 села нашого району з кількістю населення 2464 чол (6,18%), бюджет Коростишівської ОТГ, із кількістю населення 30422 чол  ( 76,34%) і Коростишівський районний бюджет, куди входить 11 сільських рад , з кількістю населення 6966 чол (17,48%).

Оксана Полєшко детально проінформувала з якого розрахунку має фінансуватися центральна районна лікарня, детальніше:

Оскільки, згідно розрахунку,  левова частка фінансування медицини лягає на плечі міського бюджету, представники Коростишівської ОТГ на момент зустрічі не були готові надати розрахунки на 2020 рік. Потрібні додаткові напрацювання.

Сергій Бондарчук, голова районної ради запевнив, що влада готова іти на любі умови, аби домовитися з місцевою владою. Про це детальніше:

За погодженням усіх присутніх у залі, зустріч була перенесена на п’ятницю 29 листопада, але представники Коростишівської ОТГ на зустріч не прийшли.

Районний бюджет поки лишається не затвердженим.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *