Фінішує реєстрація кандидатів до поліції Житомирщини: устигніть зробити свій вибір


Фінішує реєстрація кандидатів до поліції Житомирщини: устигніть зробити свій вибір

5 грудня – крайній термін онлайн реєстрації у 2019 році для бажаючих стати до лав поліції Житомирщини. Конкурсний відбір майбутніх дільничних та поліцейських секторів реагування триватиме до 10 січня 2020 року. У цей період кандидати пройдуть усі передбачені законодавством етапи.

З 11 листопада розпочався конкурсний процес заміщення 40 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції структурних та територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Усі бажаючі служити у лавах поліції можуть ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення на офіційному веб-сайті Національної поліції України (https://nabir.np.gov.ua).

Зареєструватися і подати документи для участі у конкурсі можливо до 5 грудня. Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробовування, психологічні тести та співбесіда з поліцейською комісією.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання у січні 2020 р.

Для кандидатів працює служба підтримки. У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися за телефонами: (050)440-82-36, (0412) 40-73-41
або електронною поштою konkurs-police.zt@ukr.net щодня у будні з 9:00 до 17:00.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

© Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/z-zhittya-policziji/finishuje-rejestracziya-kandidativ-do-policziji-zhitomirshhini-ustignit-zrobiti-svij-vibir/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *