Інформацію про розмір пільг на оплату ЖКП можна отримати онлайн. Покрокова інструкція

З 1 жовтня поточного року стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП). Для того, щоб надавати кошти у безготівковому вигляді, на кожного одержувача пільг автоматично в “Ощадбанку” відкрито персональний обліковий запис.

Отримати інформацію про розмір нарахованої пільги, перелік послуг, які сплачені за рахунок бюджетних коштів та залишок на рахунку громадяни можуть у персональному кабінеті “Ощадбанку”.

Покрокова інструкція створення персонального кабінету

КРОК 1. Зайти на офіційний сайт “Ощадбанку”

КРОК 2. Праворуч зверху обрати “Інші розділи”

КРОК 3. Далі обрати “Безготівкова монетизація субсидій та пільг”

КРОК 4. Далі по п. 2 тексту обрати «Зареєструватись в особистому кабінеті»

КРОК 5. Заповнити вхідні дані:

1.номер мобільного телефону, який надавався до органу соціального захисту населення за місцем перебування пільговика на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги;

2.пароль, який пільговик визначає самостійно і запам’ятовує. Пароль повинен складатися не менше як 6 буквених символів та 6 цифрових символів.

КРОК 6. Натиснути “Увійти перший раз”

На цьому записі буде відображатися нарахована сума пільги та переказ коштів на рахунки виконавців комунальних послуг за звітний місяць.

Довідково. Консультації щодо користування кабінетом можна отримати у контакт-центрі «Ощадбанку» за телефоном: 0 800 210 800.

http://oda.zht.gov.ua/news/informatsiyu-pro-rozmir-pilg-na-oplatu-zhkp-mozhna-otrymaty-onlajn-pokrokova-instruktsiya/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *