На міській сесії: Бюджет на 2020 рік прийнято. Центр надання соціальних послуг створено. Будинок сімейного типу купується. Лишилося вирішити питання вето

На 88-ій сесії Коростишівської міської ради 7 скликання, що відбулася 17 грудня 2019року, одним із важливих питань  у порядку денному (їх близько 40), було затвердження міського бюджету на 2020 рік.  На вирішальну сесію зібралися більшість депутатів (28 із 35). Зазначу, що депутати плідно опрацьовували поставлені перед ними рішення, відмовившись від перерви. Це надзвичайно пришвидшило роботу  не тільки для самих депутатів, а й для громади.

На засідання міської сесії були запрошені: Микола Марчинський, депутат Житомирської обласної ради,  Юрій Денисовець, вперше, як голова Коростишівської РДА,  Сергій Бондарчук, голова Короостишівської районного ради, представники районної  влади, в.о. старости старостинських округів, керівники підприємств та установ, керівники дошкільних  та навчальних закладів, представники ЗМІ. Були в залі присутні і жителі сіл району.

Вже вкотре, мешканці села Козіївки прийшли з проханням віддати їм землі. І знову депутати були перед вибором: погодити чи відмовити у погодженні проекту землеустрою, щодо організації території земельних часток (паїв) громадян-членів реформованого КСП «Промінь», загальною площею 157,90га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Коростишівської міської ради. Чому міський голова скористався правом вето?

«Ганьба!», – з такими вигуками покидали сесійну залу мешканці села Козіївки. При цьому, Іван Кохан почув у свою адресу від депутатів і слова подяки за відстоювання інтересів Коростишівської  громади.

Покинули залу і представники села Голубіївки не задоволені результатом позитивного голосування, щодо надання дозволу на розроблення паспорта водного об’єкта.

Також міський голова проінформував депутатів про те, що надійшла офіційна відповідь від Харитонівської сільської ради про відмову  у погодженні меж міста Коростишева, при цьому наголосивши, що він буде вживати подальших заходів щодо судового розгляду даного питання.

Наталія Єсипчук, секретар міської ради повідомила депутатів про надходження листа від  ініціативної групи людей з інвалідністю, а саме «калясочників» і зазначила, що    питання про монетизацію коштів транспортних послуг  уже включено до розгляду питання про затвердження бюджету на 2020 рік.

При розгляді кадрових питань, запропоновану міським головою Іваном Коханом кандидатуру Оксани Полєшко, яка очолює відділ фінансів Коростишівської РДА , на заміщення віднедавна вакантної посади заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради , депутати не підтримали. Більше того, при затвердженні структури та штатного розпису Коростишівської міської ради, депутати  вирішили скоротити  вакантну посаду, з розрахунку розподілу обов’язків по структурі, з метою економії бюджету.  А ці  кошти направили на ремонт станції водоочисних споруд по вул. Грибоєдова , що в свою чергу дасть можливість нарешті забезпечити  район цілодобовим постачанням води. А також збільшили депутатський фонд до 40 тис. грн.

При обговоренні питання про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань із ряду запропонованих  пропозиції, враховуючи, що на сьогодні міська рада не може забезпечити дітей непільгових категорій 1-4 класів 100% безкоштовним харчуванням, було прийнято рішення  50%/50% (міська рада/ батьки):

Міський бюджет Коростишівської  ОТГ на 2020 рік затвердили  з поправками одноголосно.

Затвердили програму соціально-економічного розвитку населених пунктів Коростишівської міської ради на 2020 рік, прийняли рішення про створення  служби у справах дітей  Коростишівської міської ради зі статусом юридичної особи.  Та привітали Олену Кравченко з призначенням на посаду директора Коростишівського Центру надання соціальних послуг.

Згідно засідання обласної комісії по розподілу субвенції на придбання житла сім’ям та іншим формам існування, наближених до сімей, забезпечення житлом дітей-сиріт, Коростишівській міській раді виділено 1млн 207тис 193грн.  Депутати  підтримали  рішення  міської ради про придбання житла для створення дитячого будинку сімейного типу за адресою: село Козіївка, Коростишівського району,  за рахунок субвенції з державного бюджету.

Оперативно були розглянуті й земельні питання.

Але відхилили запропоноване рішення щодо ліквідації  Коростишівського ДЮКФП шляхом приєднання до КУ «ДЮСШ» Коростишівської міської ради.

Тож, на наступній сесії депутатами має розглядатися кандидатура керівника Коростишівського ДЮКФП.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *