У Коростишеві припинено роботу нелегальної АЗС

6 січня робоча група, за ініціативи голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, на чолі із заступником голови облдержадміністрації Віктором Градівським, за участю голови райдержадміністрації Юрія Денисовця, державних органів контролю та правоохоронних органів здійснили перевірку всіх місць в Коростишівському районі, де пальне могло б продаватися без відповідно оформлених дозволів.

По результатах перевірки чотирьох об’єктів встановлено, що на трьох об’єктах обладнання частково демонтовано і не здійснюється підприємницька діяльність, проте, роботу четвертого об’єкту припинено у зв’язку з веденням незаконної діяльності,  про що правохоронцями оформлено відповідний протокол.

Керівництво Коростишівської РДА наголошує, що боротьба з нелегальними АЗС в районі продовжується і кожен громадянин може повідомити про факти діяльності незаконних автозаправних станцій на території Коростишівського району, зателефонувавши на «гарячу лінію» за номером (0412) 47-46-33.

Інформація та фото: http://korostyshiv-rda.gov.ua/content/view/7658/1/

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *