Самоврядці Житомирщини вчора працювали над портфоліо-аналізом комунальних підприємств

Завдяки інвентаризації та методу портфоліо-аналізу комунальні заклади та установи Житомирщини зможуть економити на комуналці

11 лютого, у Житомирі відбулася друга зустріч учасників «Мережі енергоменеджерів», що створені Асоціацією міст України за підтримки Уряду Німеччини та діють у трьох областях України: Житомирській, Дніпропетровській та Івано-Франківській.

Як поінформувала виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська, мережа енергоменеджерів базується на німецьких стандартах LEEN: «Громади-члени мережі домовилися додатково провести енергоаудити щонайменше трьох своїх комунальних установВідтак, на минулій зустрічі свої домовленості представники 14 громад засвідчили урочистим підписанням Декларації про наміри працювати над досягненням спільної мети».

Членами мережі є самоврядці Житомирської, Баранівської, Коростенської, Чуднівської, Овруцької, Малинської, Новоборівської, Новоград-Волинської, Новогуйвинської, Червоненської, Коростишівської, Довбиської, Бердичівської та Білокоровицької громад.

 У вчорашній програмі зустрічі: обговорення питання проведення інвентаризації громадських будівель та застосування методу портфоліо-аналізу. Про всі ці інструменти розказував технічний експерт мережі з багаторічним досвідом Василь Сивочка, а представники Житомирської, Баранівської та Коростишівської ОТГ поділилися власним досвідом проведення інвентаризації та використання методу портфоліо-аналізу.

Отримані знання допоможуть учасникам зустрічі зменшити споживання енергоносіїв у комунальних закладах та установах своїх громад.

Реєструйтеся на нашому сайті radiokor.com.ua , приєднуйтеся до загальнодоступної групи Korostyshiv NEWS  та будьте завжди у центрі подій Коростишівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *